Wpis z mikrobloga

Czy na pierwszej wizycie u psychiatry mogę powiedzieć o teście Becka, który robię co jakiś czas i ciągle uzyskuję ten sam wynik? Czy jest on nieprzydatny i tylko się zbłaźnię? Pytam, bo idę na pierwszą wizytę za niedługo, a moja głowa znowu mi mówi, że wszystko jest dobrze, a ja wiem, że jeśli odwołam wizytę, zły stan wróci. Staram się uzyskać jakąkolwiek formę wsparcia, w postaci wyniku testu, bo jednak to taki dowód czarno na białym XD żeby znowu nie odwołać wizyty.
#depresja
  • 2
  • Odpowiedz
@salatam: Wszystko zależy od psychiatry, ale ich z reguły będzie bardziej interesować jak sobie radzisz na co dzień oraz od jakiego czasu masz opisane im problemy i jak mocno wpływają na Twoje funkcjonowanie.

Przed wizytą rzeczywiście możesz się poczuć lepiej i nagle stwierdzić, że jej nie potrzebujesz ale mimo to i tak idź. Z jakiegoś powodu w pierwszej kolejności się zapisałeś.
  • Odpowiedz
@salatam jak zacznie zadawać pytania i będziesz szczery w odpowiedziach to zobaczysz, ze masz po co tam iść.

Tez tak miałem jak u ciebie, ale jak zacząłem gadać to cóż, mechanizm obronny się poddał
  • Odpowiedz