Wpis z mikrobloga

#apustaja #pepe
Chop zrobił dzisiaj dobry uczynek! Chop był w sklepie se po zakupy, i już se idzie do kasy samoombsługowej, a tam podchodzi do niego dziadzio i siem pyta, czy może tutaj sprawdzić cenę ciastkuw. Chop mówi, że nie, tutaj się płaci, ale cenę można sprawdzić tam o, kawałek dalej, za alkohoolami. Dziadzio trochę zmieszany, nie widział chyba gdzie Chop pokazuje, to Chop poszet z nim do czytnika. Chop pokazał jak przyłożyć produkt, że trzeba troszkę dalej i o. Dziadzo podziękował, że chciało się Chopu pofatygować, a Chop powiedział, że nie ma problemu i trzeba sobie pomagać. Bądźcie dobrymi chłopami!
obuniem - #apustaja #pepe 
Chop zrobił dzisiaj dobry uczynek! Chop był w sklepie se p...

źródło: b9ae702f0b0e2ede5f8e6e73e7a526ff

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@obuniem: ja parę dni temu w biedrze stałem w kolejce do kasy i starszy gość przede mną miał trochę tych zakupów, babka kończy go kasować i mówi tam "91.50".
Dziadzio się ciut zmieszał i pyta czy na pewno się nie pomyliła bo on to szacował i powinno mniej wyjść - no i ona mi tłumaczy, że ten produkt jest promocyjny owszem - ale z kartą, banany są 50% tańsze owszem -
  • Odpowiedz
@obuniem: No #!$%@? faktycznie jest się czym chwalić. I jeszcze to pisanie jak zjeb. Rozumiem, naprawdę pomóc komuś w potrzebie, ale Ty sprawdziłeś cenę ciastek i uznajesz to za życiowy sukces hahahh. Jeszcze jakbyś kupił te ciastka jakiemuś biednemu dziecku ehhhh.
  • Odpowiedz