Wpis z mikrobloga

Metalcoru to u nich są jedynie jakieś fragmenty, ale wg mnie to jest najlepszy zespół ever. Kocham Vessela :D ile ten człowiek ma talentu, to głowa mała. Produkcja wszystkiego, nagrania (prócz perkusji), teksty, no i ten wokal. Worship <3

Idealne zakończenie trylogii, po przesłuchaniu od razu odpaliłem sobie Sundowning (końcówka Euclid to mocne pdk) i lecę od nowa przez te 3 albumy, absolutne 10/10 i jak dla mnie już album roku, mimo
@DupaJasia_: Perkusja to jest top światowy :D chodziło mi o to, że nagrywa wszystkie instrumenty prócz perkusji, bo tym się zajmuje już II, razem założyli Sleep Tokena. Niedawno dopiero dołączyli III i IV, basista i gitarzysta, żeby można było lajwy grać ;)
Co do końcówki Euclid, to

@DupaJasia_: @hadrian3

Na żywo Sleep Token jest mega dobry, poruszanie się na scenie itd. klasa (basista zwłaszcza zabawny :D). Brzmi to też bardzo dobrze, miałem okazję posłuchać w Berlinie (otwierali przed Northlane i Architects), niestety tylko 6 utworów. Z nowszych Chokehold, które miało wtedy może z kilka tygodni, a cała publika śpiewała od początku do końca, mega fajna sprawa.

Polecam jak będzie okazja, na Mysticu właśnie będzie też Imminence (bardzo dobry
@hadrian3: @DupaJasia_ Pełna zgoda, do Hydrozagadki nawet nie chodzę na nic XD na Bury Tomorrow byłem w zeszłym roku w Proximie (grali przed August Burns Red) i wyszło całkiem spoczko, fajny kontakt z publiką mieli i brzmienie też niczego sobie.