Wpis z mikrobloga

Mircy są w naszym mieście jakieś szkoły sztuk walki dla całkowicie początkujących? Taka żeby 30 latek z brzuszkiem, który nigdy się nie bił poszedł i od podstaw nauczył się techniki i się trochę wyżył? Czysto rekreacyjnie, bez dążenia do wyjazdów na jakieś zawody i inne sparingi i wracanie na chate ze złamanym osem lub podbitym okiem, bo tak się w pracy nie pokażę xd #szczecin
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@niebieskietruskawki ja zapraszam na boks. juggernaut boks team Szczecin. znajdziesz na FB. sam zacząłem w styczniu i bardzo mi się podoba. trener ma super podejście do początkujących. ludzie też bardzo spoko.
  • Odpowiedz
  • 1
@niebieskietruskawki sparujemy lekko. poza tym bez kasku i tak nie pozwolą Ci sparowac. ja już kilka ciosów przyjąłem a śladu na twarzy nie mam. jak najbardziej rozumiem obawy ale w treningowych rękawicach (czyli większych niż na walkach) nie jest tak łatwo nabić limo.
a i sam mam 35 lat
  • Odpowiedz
  • 2
@niebieskietruskawki wtorki i czwartki 20.30 do 22. i w soboty chyba na 10 ale nie wiem dokładnie bo nie chodzę. w niedzielę też słyszałem że ktoś chodzi.
120 za miesiąc. tylko na pierwszy trening muszisz kupić w decatlonie pasy bokserskie. jak się zdecydujesz przyjść to daj wcześniej znać to rękawice na 1 trening Ci pożycza
  • Odpowiedz