Wpis z mikrobloga

Wykopowi linuksiarze, mam pytanie. Szukam distro out of the box na dość mocnego laptopa, więc nie muszę ograniczać się do tych odchudzonych *buntu. Chociaż linuksowym nabem nie jestem, bo już jakiś czas na Debianie siedziałem i coś tam wiem, to tym razem chcę zainstalować sterowniki, Eclipse i wziąć się do pracy, nie mam czasu i chęci na konfigurowanie systemu godzinami. Dobre polskie wsparcie i szybki system, który dodatkowo będzie dość stabilny, a będę zadowolony. Mógłbym zainstalować Minta/Ubuntu i nie zadawać takich pytań, ale może akurat znajdzie się ktoś, kto też jakimś tam devem się zajmuje na linuksie i może coś doradzić.

#linux #pytaniedoeksperta
  • 17
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Żadnych problemów ze stabilnością nie było?

@Buda: @anonim1133: Jak już pisałem, nie mam czasu na zabawę z konfiguracją wszystkiego od podstaw. Chociaż, jeśli używaliście Debiana, to pewnie możecie mi powiedzieć, czy przy instalacji z płytki CD razem ze środowiskiem graficznym będę miał dużo zabawy z konfiguracją, jak przy instalacji net?
  • Odpowiedz
Dobre polskie wsparcie


@Szopenhauer: Nope. Nawet jak zastosujesz się do wszelkich możliwych zasad danego forum to i tak Ci moderator odpisze "było, szukaj" i #!$%@? topic. Tylko zagramaniczne fora.
  • Odpowiedz
Nawet jak zastosujesz się do wszelkich możliwych zasad danego forum to i tak Ci moderator odpisze "było, szukaj" i #!$%@? topic. Tylko zagramaniczne fora.


@nepuwek: sweet Jesus, lepiej bym tego w jednym zdaniu nie ujął.

ja już wszystkie pytania od zawsze klepię w engliszu.
  • Odpowiedz