Wpis z mikrobloga

@don-zwierz: W nocy musiała siorbać toruńskiego śledzia, by ten obłudnik nie czuł się samotnym a przede wszystkim nie kochanym. Więc pewnie jest zadowolona z tego że po całodziennym tyraniu przez gohę jak i tego grubego peta to tak i tak ona musiała mu dać dupy żeby go przeprosić..
@don-zwierz: Ale jak już Ci się uda użyć znaków interpunkcyjnych to zadajesz pytania, zadając pytanie zazwyczaj chcemy odpowiedzi wiec tak inicjujesz rozmowę. Jeśli chodzi o inne przypadki to niestety ale na ścianę tekstu używasz max 2 przecinków wiec ciężko zrozumieć o co ci chodzi. To są pytania? Może stwierdzenia? No nie wiem, dlatego wysłałem Ci link. Nie rozumiem tez dlaczego jesteś taki agresywny, ja o ciebie dbam i nie chce zebys
@GoodGuyChucky93: a jednak czytasz xdd i doskonale wszystko rozumiesz xd tak, jestem bardzo agresywny! musze zaczac brac przyklad z ciebie nie tylko w kwestii opanowania ale tez w obieraniu rownie ambitnych celow zyciowych co ty xd co do pytan to ja nie oczekuje odpowiedzi ale skoro tak sie wczuwasz to juz twoj problem xd
@don-zwierz: Ale gdzie ja to powiedziałem? Pod moim wpisem (To było pytanie retoryczne ale biorąc pod uwagę twój poziom inteligencji, dodałem też odpowiedź. Pod moimi wpisami nie czytam twoich długich wysrywów bo nie potrafisz poprawnie pisać. Tutaj jesteśmy u ciebie dlatego dopuszczam taka formę wypowiedzi z twojej strony, ponieważ jestem gościem. Mimo wszystko wypadałoby żebyś ogarnął swoje wpisy z szacunku do innych No ale nie spodziewam się wiele skoro (bazując na