Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Jakie mniej znane miejsca w #bielsko #bielskobiala i najbliższych okolicach są warte odwiedzenia w ciepłe, słoneczne dni, aby pospacerować/usiąść na świeżym powietrzu? Większość osób poleca Trzy Lipki, Olszówkę, Cygański Las, Błonia, Dębowiec, Szyndzielnię, teren lotniska, zaporę w Wapienicy, a także dalsze wycieczki do Szczyrku i Międzybrodzia. Jakie miejsca poza nimi polecilibyście?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

Pobierz mirkoanonim - #biedanonim
Jakie mniej znane_ miejsca w #bielsko #bielskobiala i najbl...
źródło: Ratusz-Bielsko-Bia%C5%82a-z-lotu-ptaka-Nad-dachami-0029_31333-1200x800
  • 5
@mirko_anonim całe Beskidy od Skrzycznego , Babiej góry po Klimczok, Pilsko, Magurkę, Baranią górę i Dębowiec.
Bielsko, Pszczyna, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Trójstyk miejsce 3 granic kraju, Cieszyn, Żywiec, góra Żar, Porąbka.

miejsc jest multum, wszystko zależy na co jesteś nastawiony i jak chcesz spędzić czas. możesz polatać szybowcem, samolotem, skoczyć że spadochronem, popływać kajakiem rowerkiem, pozwiedzać parki, zamki, góry itd itp
@kikiton szedłem ostatnio w niedzielę po 14 na Klimczok i 0 Ludo po drodze, totalne pustki bo wszyscy już wracali do domów. w tygodniu o po 16 wychodziłem na Dębowiec i spotkałem może 10 osób po drodze. najlepsze godziny na chodzenie po górach. największy ruch jest w sobotę i niedzielę rano