Wpis z mikrobloga

@debi5s: Koroluk jest centrolewicowcem, lewicującym liberałem.
Wy nie mieliście kontaktu z real lewakami. Włosy by wam dęba stanęły, gdybyście widzieli jakie mroki kryją się za tą ideologią.
Koroluk już był przez nich cancelowany.
@KojotyPlastusia: zauważ jak cyniczny jest ten wpis koroluka. przecież on w nim nie przedstawia żadnego programu dla mężczyzn. jego "los mężczyzn" (xD) nie obchodzi. to jest kurs propagandy dla lewicy, jak mówić żeby zdobyć więcej głosów mężczyzn. "kiedy przedstawiacie program tanich mieszkań, mówcie że to dla chłopaków którzy są bezdomni bo więcej jest bezdomnych mężczyzn". "kiedy przedstawiacie program finansowania psychiatrii, mówcie że to dla mężczyzn którzy częściej popełniają samobójstwa". "mniej wyzywajcie
@debi5s: Jakim znowu wam? XD
Jest pełno osób, które ze względów, o których ty mówiłeś, i tak nie zagłosują.
Są też osoby, które nie zagłosują, bo ich boli "facecikowanie".
Tak czy inaczej, utemperowanie wożenia się na facetach dla zasady wśród tych wzmożonych środowisk wyjdzie wszystkim na plus.
Wrzucanie ludzi do jednego worka i sztywne trzymanie się schematu (opisujacego ogólne zależności i majacego upraszczać dyskusje bardziej ogólne) w każdym jednostkowym przypadku, traktowanie
@KojotyPlastusia: wam, korolukowi, tobie który go popiera i innym oświeconym inaczej spod szyldu tej samej filozofii

Są też osoby, które nie zagłosują, bo ich boli "facecikowanie".

Tak czy inaczej, utemperowanie wożenia się na facetach dla zasady wśród tych wzmożonych środowisk wyjdzie wszystkim na plus.

Wrzucanie ludzi do jednego worka i sztywne trzymanie się schematu (opisujacego ogólne zależności i majacego upraszczać dyskusje bardziej ogólne) w każdym jednostkowym przypadku, traktowanie jak jakichś monolitów
@KojotyPlastusia: nie wiem kto to jest, ale to chyba nieważne

"to, co ty mi sugerujesz, to sposób myślenia Króla"
no ale koroluk (a więc pewnie i ty) nie przedstawia innej diagnozy braku popularności lewicy u mężczyzn. jego jedyną diagnozą jest to, że lewica nie jest popularna bo za mało mówi o mężczyznach. co samo w sobie sugeruje że on to wszystko może w dupie mieć, jemu zależy żeby lewica ładnie mówiła
@epksg: Koroluk, neuropa - ci wszyscy, co tu są uznawani za strasznych lewaków, są właściwie liberałami; po części lewicujacymi, po części nie.
Sprawiają wrażenie wręcz komunistów dlatego, że wykop jest w dużej mierze prawicowy, a miejscami skrajnie.
Takich na Twitterze wyganiają z powrotem na wykop, bo są "ha tfu libkami, którzy wolą faszystów od komunistów".
Lewak na wykopie to rzadkie zjawisko - a jak już, to z tych "niełołkowych" w stylu
@debi5s: Ja wskazałem inne przyczyny - ktoś może po prostu uważać, że ten program jest bez sensu. Niezależnie od tego, czy się myli, czy nie.
U koroluka natomiast sam zauważyłem, że kiedyś tego typu sformułowań faktycznie używał.
Najbardziej zapadło mi w pamięć coś w stylu - "no bo jeśli przegryw jest tak brzydki, że żadna na niego zwróci uwagi...".
To mi się nie spodobało, bo pojechał nie tylko po przeciwnikach politycznych,
@debi5s: Pokazuje hipokryzję i podwójne standardy skrajnej lewicy.
Przy okazji ładnie niektórych merytorycznie w tej kwestii wyjaśnia.
Denerwuje ich, co mi się podoba.
I przeciwdziała temu, czego nienawidzę - traktowaniu ludzi jako "monolitów z kolektywnym umysłem" przez niezrozumienie, że lewicowe pojęcie klas jest jedynie uproszczeniem, uogólnieniem mającym ułatwić opis pewnych zjawisk, a nie służyć jako usprawiedliwienie i podkładka do szczucia na konkretną osobę na ślepo z góry zakładając, jakie ma poglądy,