Wpis z mikrobloga

@szagrat777: ja na przestrzeni lat kupiłem kilka komputerów w bitcomputerze z usługą złożenia i do tej pory wszystko było ok. Zawsze zwracałem im uwagę aby ładnie mi kable poukładali i pospinali trytytkami i tak też robili. Jeśli bit, to lepiej zamawiać na josepha conrada, bo mają pod sklepem parking - na św. krzyża nie ma gdzie stanąć i kawał trzeba nosić budę, chyba że się wezwie taxi pod drzwi sklepu.
  • Odpowiedz
@Bodhi: o kurde, faktycznie! Teraz zerknąłem i wg. strony internetowej mają tylko 3 typy kart graficznych i to bez szaleństwa... inne podzespoły też dupy nie urywają... czyżby mieli jakiś kryzys..
A swego czasu to mogłem u nich przebierać w 1080ti, 2060 i 2080tkach...
  • Odpowiedz
@szagrat777: Przez wszystkie lata zawsze kupowałem pojedyncze części w najtańszych sklepach. Jak nie było internetu była info-giełda, gdzie sklepy wrzucały swoje cenniki. Na samym gpu obecnie w promce możesz nieraz parę stówek zaoszczędzić. Najczęściej chyba jednak kupuję w proline. Już kupę lat temu ale 2 razy wymienili mi części od ręki(dysk i nagrywarkę). Oczywiście stacjonarnie.
  • Odpowiedz
@szagrat777 Nie ma chyba takiego sklepu gdzie jest "najtaniej" w jednym coś bedzie tańsze, a w drugim coś innego. Najtaniej wyjdzie kupić elementy tam gdzie jest najtaniej , niekoniecznie w jednym sklepie . Jesli chcesz kupić caly zestaw w jednym sklepie to trzeba by porównywać.
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkLordVader Miał jeszcze dobry i tani w czasach 2070 super, miałem wtedy kupować, ale mówili o 3000 i ostatecznie do dziś na 970 jestem, słucham tylko że 4070 i 4070ti to bardzo złe karty, może trzeba było wtedy kupić w bicie
  • Odpowiedz