Wpis z mikrobloga

Czy są tu użytkownicy Tindera? Brakuje mi 50 osób, aby zamknąć temat...
Do sedna robię badania dotyczące podejmowania decyzji na Tinderze.
Moją grupą są osoby, które aktywnie korzystają z Tindera.
Jeżeli chcesz poświęcić 10 minut i to zapraszam do uzupełnienia. Analizuję wyniki tylko zbiorczo, chciałabym na ich bazie napisać artykuł.
przesyłam link: https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_6nz0rAsy5Zgeqzk
#doktorat #studia #tinder #tinderawka #studia
student976 - Czy są tu użytkownicy Tindera? Brakuje mi 50 osób, aby zamknąć temat... ...

źródło: 1639079775_by_anonymous_500

Pobierz
  • 21
@DzazesOrozes: Dziękuję! Zbieranie próby jest na maxa mozolne bez środków finansowych. Już trzeci miesiąc zbieram próbę, aby potem usiąść do statystyki i zobaczyć co z tego wyjdzie. Chyba na wszystkie możliwe grupy z Tinderem próbowałam to wrzucić.
@student976: Fajna ankieta, podobala mi sie. Chociaz kwestie plci powinny byc przesuniete na sam poczatek, bo aktualnie jest tak ze najpierw pytaja o plec, potem oceniasz, a potem znowu o plec. Ja wiem ze 98% uzytkownikow pewnie nie bedzie mialo z tym problemu, ale co niektorzy moga sie czuc troche zagubieni.

Mozna by bylo tez ta ankiete troche zroznicowac i zamiast jednego przykladu podac np. trzy rozne.
@Xform: Mocno z koordynatorką zastanawiałyśmy nad kolejnością. Umiejscowienie pytań jest celowe zależało mi, aby każdy niezależnie od poglądów mógł udzielić odpowiedzi. Pytania o metryczkę są w różnej kolejności, nie tyle związane jest to z dobrymi praktykami badawczymi co uwzględnianymi zmiennymi w badaniu. Dziękuję za feedback! Możesz proszę rozwinąć wątek związany z zróżnicowaniem ankiety?
@student976: jak na moj gust dostaje osobe atrakcyjna z fajnym opisem (a fakty sa takie, ze malo jest takich osob na tinderze). Moznaby tez dodac:
- osobe nieatrakcyjna z dobrym opisem
- osobe atrakcyjna z beznadziejnym opisem
- moznaby tez troche odejsc od typowych kanonow i dac osoby mniej typowe (np. feministki, alternatywki z tatuazami itp)
- moznaby tez dac kogos do bolu typowego w stylu przecietna osoba i "lubie wino,