Wpis z mikrobloga

Takie typy jak Hahment to jest życiowe nieporozumienie. Pomijając już tą recydywę, robi wszystko czego się można po takiej osobie spodziewać xD Chłop-git wyszedł z więzienia, buja się z Jackiem o którym on mówi że jest kapusiem, kolegom z pierdla mówi, że buja się z nim żeby go przekręcić. Okłamuje jedynych i drugich. Jak zwykle, sztywne zasady uliczników idą w #!$%@?. Za kasę to nawet z kapusiami będą pionę zbijać.
Ciekawe co to za tatuaż ma Hahment, że jak ten tatuaż zauważył jakiś "git" w Hiszpanii to już do niego nie wrócił xD
#jaktoogarnac #jto
  • 5
  • Odpowiedz
@Ommadawn: dziad wczoraj nadal twierdzil ze hahment zakosil z muzeum jakas czaszke xd chcial nawet dzwonic do muzeum ale oczywiscie nie zadzwonil bo zezowate ono powiedzialo ,ze juz muzeum zamkniete xdzarzekal sie natomiast,ze zadzwoni tam jesli tylko bedzie nadal istniala potrzeba potwierdzenia jego slow xd tak wyrafinowanego i bezczelnego klamcy dawno nie widzialem...
  • Odpowiedz
@Ommadawn: ale co to jest w ogóle za rozkminianie jakieś, że git, że frajer, że kapuś XDDD Toć mordko, na wolności takich rzeczy nie ma, rozumiesz to? Nie ma takiego zjawiska jak git na wolności, to jest mistyfikacja dla głupków którzy wierzą w takie opowieści i historie dziwnej treści, nic więcej.
Wy żyjecie w jakimś wyimaginowanym świecie, który poznajecie na filmach na youtube, albo w internecie, ślepo wierzycie, że jest to
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis: Kurde, mam Ciebie na czarnej a i tak możesz u mnie pisać. WTF? xD Nie zgadzam się z Tobą, takie rzeczy są na wolności a problem jest taki, że wiele zasadowców to chorągiewy które nie mają pieniędzy więc za pieniądze wytrą mordę czymkolwiek byleby mieć hajs, bo do pracy ciężko jest iść xD
  • Odpowiedz
@Ommadawn: Przepraszam, że zapytam w takim razie, ale czy Ty przebywałeś kiedyś w Zakładzie Karnym jakimś może, i zazpoznałeś się z realiami społeczności, specyficznej społeczności co prawda, która tam przebywa, zarówno w subkulturze, jak i poza nią?
Mordo, czym innym jest wycieranie sobie ryja zasadami jakimiś wyimaginowanymi i pozorantka w celu osiągnięcia korzyści materialnych bądź wizerunkowych, a czym innym jest rzeczywistość, to bardzo proste i dziwi mnie naprawdę, że tak ciężko
  • Odpowiedz