Wpis z mikrobloga

Wiedźmina 3 już mam dawno ukończonego na PC, a że planuje kupić Xboxa Series X to chciałbym spróbować wiedźmina 2, nie będzie problemu żeby uruchomić go na nowym xboxie? Wystarczy że kupie płytkę z grą z xbox360 i już? Od razu zainstaluje mi się dodatek zabójcy królów i grać od początku z dodatkiem? Jest on podobnie zaimplikowany jak dodatki w W3?

Fajnie że W2 jest 2-3 razy krótszy od W3, jakoś nie chce mi się spędzać kolejnych +150h na przejściu wszystkiego od A do Z.

#wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3 #xbox
JuanAntonioGonzalo - Wiedźmina 3 już mam dawno ukończonego na PC, a że planuje kupić ...

źródło: wiedmzin

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo: dodatek zabójcy królów do dwójki stoi na tym samym poziomie co dodatek "Dziki gon" w trójce.

W2 jest tak skonstruowany że przy pierwszym przejściu i tak stracisz 1/3 gry bo wybór daje dostęp do różnych lokacji.
  • Odpowiedz
@Rad-X: aha, ja myślałem że to dodatek a nie tytuł XD

Słyszałem coś takiego, że na początku wybiera się jedną z 2 frakcji. To najwyżej przejdę 2 razy na łatwym tylko główną fabułę a później na trudnym drugą frakcję i wszystko zrobię co się ()
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo: tylko bierz poprawkę że to stara gra.
Niektóre rozwiązania są archaiczne i upierdliwe. Np QTE czy mikstury które można spożyć tylko przy ognisku i czas ich działania liczony również w trakcie rozmowy z NPC.

A, i najlepsza taktyka walki to "hopsa, hopsa, turlaj dropsa"
  • Odpowiedz
@Rad-X: To jest dobre rozwiazanie z tym piciem eliksirow podczas medytacji, duzo lepsze rozwiazanie niz picie w trakcie walki i jeszcze bez zadnej animacji jak w wiedzminie 3, do tego jaskolka, jest tyle samo warto co wypicie wody czy zjedzenie "surowego" miesa.
  • Odpowiedz