Wpis z mikrobloga

Niby mam gdzieś z tyłu głowy myśli o tym, że zaraz na YT wjedzie chociażby tesaser, ale przestaje mieć resztki nadziei.
Usunięcie materiałów Xena i EmerytaArmii świadczy o miernym stanie projektu, sprawa coraz bardziej śmierdzi.
Oglądałem materiały SimonSaid, Arkadikussa, słuchałem też trochę Wagona na streamie i jestem zdziwiony.
Nie znam chłopaków z DK, może na ich maile faktycznie przychodzą życzenia śmierci (tak mówi Simon), ale na YT i tutaj ludzie głównie analizują ważność builda, a po głowie dostają Fabio i Dark.
Nikt się nie czepia szeregowych twórców moda, w 80% społeczność jedzie po najpewniej źle zarządzanym projekcie i słabej transparentności.
Bo jak screen to zarzutka, to chcecie mi powiedzieć, że mnóstwo komentarzy na temat Darka i jego ciągłego kasowania scenariuszy, lub wyrzucania innych składowych projektu do kosza, to jakieś fanfiki pisane z nudów? Bo jeśli tak, to ludzie mają dużo wolnego czasu, ale jaki by mieli w tym celu?
Wyłączenie wspierania jest może jedynie posypaniem głowy popiołem? Nie wiem, ale fakt faktem, tak dużej inby w naszej społeczności, nie było od czasów ciekawostek Gothablo (twoja stara pije z Gomezem, w zawalonej wieży) i rozpadu teamów DK i KM w 2018.
#dziejekhorinis #gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@DamianO1995: Oczywiście, mieli absolutne prawo zdjąć te filmy. Ale to już takie popij wodą, cała społeczność zaangażowana w temat już wszystko widziała.
A w to, że jakieś życzenia śmierci się pojawiały wierzę i potępiam, bo to tylko mod do gry komputerowej sprzed 20 lat.
  • Odpowiedz
Ostatnio argument o pogróżkach coraz częściej staje się wymówką dla influencerów przy okazji dram. A jest tym bardziej wygodny, że jest to argument nie do zweryfikowania przez osoby trzecie. Każdy przypadek potępiam, ale nie popadajmy od skrajności w skrajność. Druga strona była zdolna zachęcić nestorów do czytania swoich pomyj na innych twórców, o manipulacjach "leadera" nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@air_waves: Ja tylko jedną pogróżkę widziałem, na tym kanale właśnie, co zalinkowałem widziałem. Jak mu coś napisałem kulturalnie w komentarzu, to mnie obrażał. Teraz twierdzi, że zrobił z tego nagranie prywatne, by syfu nie robić.
  • Odpowiedz