Wpis z mikrobloga

Hej, szukam zestawu kina domowego do nowego domu (pewnie 5.1 wystarczy, chyba że warto wziąć inny). Z racji, że w temacie audio jestem zielony chętnie wysłucham propozycji konkretnych zestawów. Będę je wpinał prawdopodobnie do SONY XR-85X90K 85". Budżet optymalny to 6-8k, ale jeśli warto dorzucić to jest taka możliwość.
#hifi #audio #dolbyatmos #kinodomowe #audioboners
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@betaTrx: również się za czymś rozglądam. Ale ja szukam czegoś z potężnym, najlepiej dwoma. Jak piorun jebnie w filmie, to szklanki na stole mają podskoczyć
  • Odpowiedz
@betaTrx: @GeDox niestety braknie kasy ze względu na ceny amplitunerów. Można spróbować Denon x1700 do tego jakiś zestaw kolumn i dwa subwoofery. Ewentualnie teraz Denon plus kolumny a subwoofery za jakiś czas, żeby rozłożyć w czasie zakup.
  • Odpowiedz
  • 0
@ksiak: dzięki, widzę AVR-X1700H z obsługą WiFI i AirPlay a na tym mi też zależy. A jaki do tego zestaw kolumn i suby? Damy radę zakładając budżet powiedzmy 10k za całość (czyli suby i kolumny 7k)?
  • Odpowiedz
@betaTrx: Teufel ma dobry marketing i tyle. Możesz kupić przez sieć i sprawdzić, jak Ci nie spasuje to odeślesz i poszukasz innych kolumn.
  • Odpowiedz