Wpis z mikrobloga

@Smarek37: jakiej grubosci wkrety powinienm stosowac do tego kolka? jest to kolek 6x50. Zgadza sie to byl zelbet albo silikat juz nie pamietam, ale mam jeszcze karnisze do powieszenia i chcialbym uniknac podobnej sytuacji :)
@dran2: duzo osob narzeka, ze te wkrety dolaczane do fisher sie ukrecaja... wiec widze ze masz podobny problem co ja :)
@Smarek37 zmierze jakie dolaczyl producent do tych kolkow i nastepnym razem chyba zastosuje tak jak mowisz 4mm, albo nawet i te 3,5mm, niby 4mm to minimalne zalecane przez producenta, ale moze nie warto tak jak mowisz tych zalecen sie do konca trzymac
@Smarek37: dzieki za rade, mam nadzieje ze tym razem wszystko pojdzie okej, bo powiem szczerze, ze pierwszy raz stosowalem te kolki i sie mocno zrazilem, jak wkret mi sie zablokowal. Kolki mam, wiec po prostu dokupie jakies wkrety 4x60 lub 3,5x60 o ile znajde te miniejsze w takim wymiarze u siebie
@Smarek37 oryginalnie dokładane przez fishera wkręty mają 4.5mm średnicy. Jakie polecasz zastosować do karniszy, 4x60, czy 3.5x50 (takie mam dostępne w sklepie)? Tych 4.5 nie ma mowy, że będę używał.