Wpis z mikrobloga

  • 0
@Eshirael no właśnie tak na szybko przepatrzyłem markety i chyba jednak podjadę do GK po transmiter. Lightning - jack są ale kurde albk takie krótkie adaptery albo wysyłka.

Dzięki za pomoc
@SunnO: Jeżeli to hatchback, to mam dwa sprawdzone sposoby na podłączenie iPhone! Być może również zadziałają w innym nadwoziu.

Sposób 1 - po kablu
Jeżeli masz w swojej wersji złącze USB w podłokietniku (po lewej na zdjęciu, powinna być fabryczna przejściówka) to możesz podłączyć telefon bezpośrednio kablem USB-Lightning!
Sztuczka polega na tym, że musisz mieć na telefonie przynajmniej jeden utwór w Apple Music (tej domyślnej aplikacji Apple od muzyki). Da się
KontoUsuniete - @SunnO: Jeżeli to hatchback, to mam dwa sprawdzone sposoby na podłącz...

źródło: honda-civic-18ivtec-140-wegrow-564205609

Pobierz
  • 0
@KontoUsuniete o kurde właśnie próbowałem z kablem i nie wyszło, bo pokazywało mi unsupported device. Ale nie robiłem tego myku z Apple music. Spróbuję po robocie i dam znać. Dzięki!
  • 1
@KontoUsuniete: zajebisty ten myk z kabelkiem i Apple Music. Działa elegancko, no i to sterowanie z kierownicy () Jest trochę zabawy, bo trzeba podłączyć, odpalić, przełączyć itd. ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia :p