Wpis z mikrobloga

Zdaniem wykopków ukry miały w polsce wykonywać prace magazynowe, uberowe i sprzątać, nie być żadnym zagrożeniem na rynku pracy dla Polaków.
Ledwo rok minął, mamy miliony ukrów z prawami na równi a nawet ponad obywatelem, zakładają firmy, biznesy, mafia rozsiadła się tutaj na dobre już, oligarchia przeniosła się z dojenia na ukrainie do dojenia w Polsce.
Przestrzeń publiczna zdominowania przez ukraińców. Na rynku pracy w każdej branży i na każdym szczeblu stanowią konkurencję dla Polaków i już coraz wyraźniejsze głosy pojawiają się o dopuszczaniu ukrów do władzy, powoływaniu fundacji, stowarzyszeń, ruchów i partii politycznych.
Taka sytuacja.
#ukraina #polska #gospodarka #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
Ledwo rok minął, mamy miliony ukrów z prawami na równi a nawet ponad obywatelem, zakładają firmy, biznesy, mafia rozsiadła się tutaj na dobre już, oligarchia przeniosła się z dojenia na ukrainie do dojenia w Polsce.


@telewizor_bez_dupy: odstaw leki, bo Ci szkodzą. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@telewizor_bez_dupy: Oligarchowie ukraińscy sprzedali żywność tylko dlatego, że pis do tego dopuścił.
Nie ty, ja, lewak, prawak, gej czy ksiądz. To rządzący. Tak samo zwyczajny sasza co janipanimaju nie ma nic z tego, że wielki biznesmen dorobił się na głupocie Polskiego rządu,

ale ty głupi #!$%@? jesteś.


@telewizor_bez_dupy: No głupi, że obwiniam rząd za swoje niekompetencje a nie zwyczajnych ludzi, którzy przyjechali uciekając przed wojną albo po prostu
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Gostek podajesz jakiś przykład jednostkowy. To tak samo jak ja bym użył argumentu no u mnie w robocie to nikt takim autem nie jeździ nawet prezes to znaczy, że jest biedny.

Nie wiem podaj jakieś dane ile średnio taki Ukrainiec ma majątku czy coś. Nie wiem jakieś #!$%@? liczby #!$%@?ć sobie też możemy ale to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Zdaniem wykopków ukry miały w polsce wykonywać prace magazynowe, uberowe i sprzątać, nie być żadnym zagrożeniem na rynku pracy dla Polaków.

Ledwo rok minął, (...) Na rynku pracy w każdej branży i na każdym szczeblu stanowią konkurencję dla Polaków


@telewizor_bez_dupy: w jakiej branży pracujesz, ilu Ukraińców ostatnio zaczęło pracować u Ciebie w pracy, albo u konkurencji?

Pytam bo w mojej branży nie zauważyłem żadnych zmian, ale to może taka nisza.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: napisałem pewnie czyli nie jestem pewny. Skąd mam wiedzieć kogo to auto już ci napisałem twoj argument jest debilny. Czekam na dane jaki oligarcha i ile zarobił na tym przybyciu do Polski jak nie dasz danych to jesteś zwyczajnym farmazonem. Idziesz dokladnie taką samą droga jak ten ukraiński troll bayzed. Tylko on widzi same plusy bez minusow a ty same minusy. Ten sam poziom braku rigczu
  • Odpowiedz