Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju istnieją jacyś liberałowie? Czy nie ma miejsca na partię, która chce
- poszanowania własności prywatnej,
- prostych i przejrzystych podatków,
- decentralizacji władzy,
- podejmowania decyzji na jak najniższym, bliskim ludziom poziomie,
- rozdziału państwa od religii,
- wolności osobistej,
- niewtrącania się państwa w sferę osobistą obywateli, zostawiając im prawo do dowolnego życia, jeśli nie krzywdzą innych?
Czy to musi być wybór między socjalistami proponującymi 70% podatek a katotalibami, którzy chcą zmuszać kobiety do rodzenia zdeformowanych płodów? Paranoja. Dlaczego nie ma partii, która da mi po prostu święty spokój? Czemu musi mi zaglądać do portfela albo do łóżka. Wszystko musi być podlane socjalistycznym albo faszystowskim sosem. Na prawdę to są takie niepopularne oczekiwania?
#4konserwy #neuropa #konfederacja #polityka
SzybkieSondy - Czy w tym kraju istnieją jacyś liberałowie? Czy nie ma miejsca na part...

źródło: 1280px-Gadsden_flag.svg

Pobierz
  • 89
@GrandeConnection8884: oj tak. Na Gwiazdowskiego głosowałem ze względu na jedyne normalne poglądy w tej całej bandzie świrów. Facet jednak popełnił kardynalny błąd - zapomniał, że elektorat, zamiast rzeczywistości woli mydlenie oczu i puste obietnice. Po za tym bez kampanii wyborczej taki wynik nie powinien dziwić. Kogo tam obchodzą plany wyborcze i poglądy..."Grażyna, a kto to ten Gwiazdowski?" "Nie wiem, wiem że pan prezes kaczka, ma dać nam Janusz 16 emeryturę, a
@SzybkieSondy: tez mnie zastanawia to że albo masz:
1. Pakiet wolny rynek + wiara, konserwatyzm, brak aborcji i rozwodów
2. Rozdawnictwo, socjal + liberalne poglądy typu małżeństwa jednopłciowe, dozwolona aborcja itd

Czemu nie może być partii z wolnym rynkiem i LGBT i ogólnie nowoczesnością typu uproszczenie prawa, legalizacja miękkich narkotyków, elektrownie jądrowe a z drugiej strony socjal i konserwatyzm
Czemu nie może być partii z wolnym rynkiem i LGBT i ogólnie nowoczesnością typu uproszczenie prawa, legalizacja miękkich narkotyków, elektrownie jądrowe a z drugiej strony socjal i konserwatyzm


@mirasKo-Kalwario:

byla tylko debile nie glosowali

tzn byla 3cia sila w sejmie ale to bylo i tak za malo
@SzybkieSondy: najblizej temu byla Nowoczesna, ale lider mial malo powazne podejscie do polityki i szybko sie partia posypala. Resztki weszly do PO i tam sa w czesci liberlanej wlasnie. Zwiazani z Trzaskowskim i jego srodowiskiem/ludzmi.

I na nic wiecej bym niestety nie liczyl.