Wpis z mikrobloga

Kto dzisiaj w #krakow w #mpk dostał ochrzan od urodziwej studentki (kiełkującej feministki) za to że przepuścił ją w drzwiach?


Kto postanowił że od dzisiaj nie będzie #tfwnogf tylko #badguy?


#piotszakstyle

Oto tak dzisiaj wyszedłem wcześniej z pracy żeby doznać małego #coolstory . Nieco wkurzony spotkałem studenta 3ciego roku AWF (i tak mnie nie pamięta, był zbyt bardzo narąbany - 3 razy się mnie pytał gdzie studiuję...). Jeżeli czytasz, ponownie gratuluję udanej sesji...

Potem przesiadłem się na tramwaj. Jakaś baba chciała na mnie wymusić pogawędkę o jej nowej kurtce. Jak przystało na prawdziwego bad guya (nie)grzecznie uświadomiłem ją że jej nowy zakup jest paskudny i niech spada na drzewo.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=( ͡° ͜ʖ ͡°)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Skoro jestem bad guy to trzeba nieco się ogarnąć... fryzjer, basen, polowanie na żarcie mogące posłużyć na kolację i nieco zmęczony zasiadam przed kompem.

Po chwili sobie przypomniałem że jestem #tfwnogf i mam konto na sympatii (które zresztą założyłem po pijaku - wszystko pod tagiem #bylsobieprzegryw ). Skoro #tfwnogf tym razem to #badguy - to trzeba się nieco pozbyć ograniczeń moralnych.

Czy wiedzieliście że będąc zalogowanym na sympatii sprawicie że odwiedzi Was więcej lasek?

6 do mnie dzisiaj zagadało o.O ()

Teraz rozmawiam

- z 3ema

- flirtuję z 5cioma (a co mi tam szkodzi - ponowiłem flirt z "modelką" i z 16nastolatką)

- z 1dną 17nastolatką umówiłem się na piątek ¯ \ ( ツ ) / ¯

Moje nowe motto to: "baw się na całego".

Czekam, aż się umówię z tymi modelkami i w chwili spotkania odkryją jaki ze mnie brzydal :D Nawet team leader był pod uznaniem że tak ładnie mogło wyjść moje zdjęcie bez retuszu ( ¬ ¬)

Poleci ktoś kamerę do filmowania ludzkich twarzy z ukrycia? #kiciochpyta

TL DR


TL DR2



##!$%@? #bylsobieprzegryw #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@zombiag: Mam dobrą wymówkę na czas gdy się rejestrowałem... chyba mam konta na większej liczbie portali... ale ni uja nie wiem na jakie maile, oraz jakich haseł używałem...

Skoro pamiętam hasło do 1dnego z portali to go nieco testuję...

Przygoda mnie nauczyła 2 rzeczy:


2. Jak mam zamiar pić to komputer najlepiej zakopać gdzieś daleko...


@maciejkack: Złośliwi tak próbują to nazywać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz