Wpis z mikrobloga

Kto dzisiaj w #krakow w #mpk dostał ochrzan od urodziwej studentki (kiełkującej feministki) za to że przepuścił ją w drzwiach?


Kto postanowił że od dzisiaj nie będzie #tfwnogf tylko #badguy?


#piotszakstyle

Oto tak dzisiaj wyszedłem wcześniej z pracy żeby doznać małego #coolstory . Nieco wkurzony spotkałem studenta 3ciego roku AWF (i tak mnie nie pamięta, był zbyt bardzo narąbany - 3 razy się mnie pytał gdzie studiuję...). Jeżeli czytasz, ponownie gratuluję udanej sesji...

Potem przesiadłem się na tramwaj. Jakaś baba chciała na mnie wymusić pogawędkę o jej nowej kurtce. Jak przystało na prawdziwego bad guya (nie)grzecznie uświadomiłem ją że jej nowy zakup jest paskudny i niech spada na drzewo.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з=( ͡° ͜ʖ ͡°)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Skoro jestem bad guy to trzeba nieco się ogarnąć... fryzjer, basen, polowanie na żarcie mogące posłużyć na kolację i nieco zmęczony zasiadam przed kompem.

Po chwili sobie przypomniałem że jestem #tfwnogf i mam konto na sympatii (które zresztą założyłem po pijaku - wszystko pod tagiem #bylsobieprzegryw ). Skoro #tfwnogf tym razem to #badguy - to trzeba się nieco pozbyć ograniczeń moralnych.

Czy wiedzieliście że będąc zalogowanym na sympatii sprawicie że odwiedzi Was więcej lasek?

6 do mnie dzisiaj zagadało o.O ()

Teraz rozmawiam

- z 3ema

- flirtuję z 5cioma (a co mi tam szkodzi - ponowiłem flirt z "modelką" i z 16nastolatką)

- z 1dną 17nastolatką umówiłem się na piątek ¯ \ ( ツ ) / ¯

Moje nowe motto to: "baw się na całego".

Czekam, aż się umówię z tymi modelkami i w chwili spotkania odkryją jaki ze mnie brzydal :D Nawet team leader był pod uznaniem że tak ładnie mogło wyjść moje zdjęcie bez retuszu ( ¬ ¬)

Poleci ktoś kamerę do filmowania ludzkich twarzy z ukrycia? #kiciochpyta

TL DR


TL DR2



##!$%@? #bylsobieprzegryw #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz