Wpis z mikrobloga

@szimik: Ale oni byli targetowani na konkurencje FAME/HIGH czy FEN? Wiem, wiem, wiem to ci sami ludzie. xD

Będą mniejsze hale, gorsi influe, gorsza sprzedaż, i karuzela jest już raczej nie do zatrzymania.

Każdy się odcina od hoolsów, oni dziś ogłaszają Wielkiego Bu. Patrząc po formule boks, z Kasjo pewnie. HIGH/FAME ma słusznie innych ludzi za target. PRIME odstaje nawet estetycznie. Jeśli będą zatrudniać produkcję FEN, bo wiedzą lepiej, to nie
@szimik:

wszystkie organizacje freakowe spadają, przy fame i hl potrwa to po prostu dłużej


Widzę małą różnicę w sprzedaży 450k PPV zamiast 500k, a walką o przeżycie. Jeśli płacą ci za marketing szeptany, to bier hajs z góry.

który prime był według ciebie skromny?

Może źle to ująłem. Biedny wizualnie, przepłacony, odstający estetycznie. Miało być konfetti z dupki oraz dobra łycha jak u kolegów, a skończyło się na Piccolo i zimnych
@Goatlord: 450k to wartość z tyłka, bo od spadków nikt, poza prime, nie pochwalił się liczbami. Prędzej ty mi wyglądasz na opłacone konto, bo na siłę próbujesz zdyskredytować gale, które wyglądały dobrze.
To nie były przełomowe wizualne spektakle, tylko poziom właśnie HL, przy czym wprowadzili urozmaicenie w postaci trójkątnego stołu, zamiast #!$%@?ć know-how fame jak wspomniana wcześniej organizacja.

Żeby nie było, po ogłoszeniu wielkiego bu na pewno nie dam im złamanego
@szimik:

450k to wartość z tyłka, bo od spadków nikt, poza prime, nie pochwalił się liczbami.


Oni też nie. xD To są spekulacje tych samych osób, które spekulują o PRIME czy FAME, jak Wardęga, Nitro czy Szalony.

Prędzej ty mi wyglądasz na opłacone konto, bo na siłę próbujesz zdyskredytować gale, które wyglądały dobrze.


Serio, nie trzeba. Oni sami robią to niestety zbyt dobrze. Wyglądały tak wspaniale, że każdą kolejną kupowałem z
Goatlord - @szimik: 
450k to wartość z tyłka, bo od spadków nikt, poza prime, nie poc...

źródło: 7lr3zy

Pobierz
@szimik: A tu masz szerokie plany z prezentacji, co byś mi potem nie mówił, że manipuluję i pokazuję różne momenty. Jest różnica.

FAME/HIGH robią po 4 gale rocznie.

8 gal, 16 konf, 50 programów?

Rok ma 52 tygodnie, w tym ze 12 martwych. Wakacje, święta, sylwester, itp. Ten projekt nie ma szans, ale dziękuję Wam za rozrywkę. Oglądałem zawsze jak produkt drugiej kategorii, ale byliście godnym Grubym Benkiem, gdy każda inna
Goatlord - @szimik: A tu masz szerokie plany z prezentacji, co byś mi potem nie mówił...

źródło: 7lr5bx

Pobierz