Wpis z mikrobloga

#dziejekhorinis #gothic
Cała ta afera przypomniała mi jak bardzo gardzę chłopami z DK, którzy, zachowując materiały YT, patronite i nazwę marketingową, odebrali bardzo dużo uwagi i zasług jakie powinny pójść do twórców Kronik Myrtany, brutalnie kompromitujących DK poprzez <uwaga> konsekwentną pracę nad projektem i wypuszczenie gry mimo przeszkód związanych z podziałem. A jeżeli ktoś zapłacze "chlip chlip ale sami programisci odeszli" to znaczy że ten cały Darek robi #!$%@? biznesy skoro pozwolił najważniejszym członkom opuścić ekipę rujnując projekt. Takie sytuacje zdarzają się zwykle kiedy to sam właściciel projektu jest sporym skurczybykiem. Także mimo że wyzywanie go ze względu na <prawdopodobnie> fejkowe screeny z fb może być nietrafione, tak pogarda dla jego osoby jest bardzo słuszna.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@catboykami Wszyscy ambitni którym zależało na projekcie i byli w niego zaangażowani widząc jak "wielki przywódca " Dareczek patałach nim zarządza przeszli do Kronik Myrtany gdzie w pełni zrealizowali swoją wizję bez przeszkadzającej kuli u nogi. Cała reszta która została w złoDziejach nie miała wystarczającej wiedzy o modowaniu potrafiła tylko przesuwać drzewka licząc, że patałach zrekrutuje kogoś kto pchnie to do przodu ale finalnie i tu poległ więc ktoś z załogi
  • Odpowiedz
@catboykami: Prawda. Co więcej - np. JA nie wiedziałem w ogóle, że powstawało coś takiego jak Kroniki Myrtany, a kiedy wyszło - omyłkowo wziąłem to za DK, bo sobie przypomniałem, że "jakiś tam mod robią duży i kiedyś wypuszczą". A potem zdałem sobie sprawę, że KM to zupełnie inny mod, który zasługuje na wszystkie pozytywy zebrane przez DK, a DK... do śmietnika.
  • Odpowiedz