Wpis z mikrobloga

@niemampomyslunannick: napisales tak jakbys chcial isc a spacer 40km ( ͡° ͜ʖ ͡°) zle pytanie zadales, bo spacerowac mozna wszedzie, a nie wiadomo czego ty chcesz od miejscowki. Mozesz sie przejsc wzduz Wisloka tam gdzie nie ma chodnikow. Jak chcesz gorki i widoki to Matysowka, Chmielnik, Magdalenka. Jak lasy to na polnoc jest ich sporo, na poludnie tez tylko dalej trzeba jechac i gorzyscie
  • Odpowiedz
  • 1
@niemampomyslunannick: Jeśli w grę wchodzi naciągnięcie limitu do 50km, to rezerwat Prządki i pobliski Odrzykoń.
Bliżej to lasy w Głogowie i pobliskich miejscowościach (Wysoka Głogowska, Hucisko, Bratkowice (Dąbry lub okolice zalewu)).
Na zachód od Rzeszowa masz rezerwat Wielki Las i bardziej górzystą okolicę (Niechobrz, Pstrągowa).
Na południe to las w Przylasku albo nieco dalej w Sołonce.
Ładny jest park w Łańcucie, niestety od jakiegoś czasu płatny (poprawcie mnie, jeśli coś się
  • Odpowiedz
Ładny jest park w Łańcucie, niestety od jakiegoś czasu płatny (poprawcie mnie, jeśli coś się zmieniło).


@adk: płatna jest tylko ta część bezpośrednio przy zamku, wewnątrz fosy którą można obejść całą w 12 minut i kosztuje zawrotne 2 zł (1 zł ulgowy). Pozostała część parku jest bezpłatna
  • Odpowiedz
@joolekk: ja byłem w głogowie raz na spacerze w lesie, w aucie znalazłem 3 kleszcze, które mi się wspinały po spodniach i mi się odwidziało lasów chyba na zawsze :/ a tak lubię las :(
  • Odpowiedz
@Sylar były zawsze kleszcze. Jednak nie było świadomości boleriozy.
To że Ameryka przed Kolumbem nie była znana Europejczykom nie znaczy, że jej nie było ;-)
  • Odpowiedz