Wpis z mikrobloga

Te plastikowe szpony 3cm Tarong mnie brzydzą. Zawsze sądziłam że reka musi być zadbana, hybryda czerwona naturalne ciut dłuższe ale bez przesady itd a tutaj pazury jak by była gwiazda i miała ludzi do podcierania tyłka a nie prowadziła noclegownie gdzie trzeba sprzątać. Gotuję w kuchni i już widzę jak wybiera to żarcie spod tych paznokci?
Pytanie do Panow Wam serio aż tak długie się podobają i kręcą. #raportzpanstwasrodka
  • 14
  • Odpowiedz
@Dzikamery: w ogóle nie patrzę na paznokcie u kobiety (byleby były zadbane: obcięte i czyste) i nigdy nie słyszałem żeby ktoś na nie zwracał uwagę. Faceci mają w dupie te wszystkie kolorki, długości.
  • Odpowiedz
Pytanie do Panow Wam serio aż tak długie się podobają i kręcą.


@Dzikamery: nie, potem mnie smieszy jak laska uzywa telefonu i musi trzymac lapie jak kot z pazurami zeby moc cos nacisnac na telefonie. Wymysl bab dla bab zeby zarabiac - twoja swoj obraz piekna ktory facetom sie nie podoba (dlugie paznokcie, wytatuowane brwi czy napompowane usta).
  • Odpowiedz
@T4_LOVER: ale do przygotowywania potraw dla ludzi rece,paznokcie M6SZA BYC CZYSTE !!!))Ja smiem watpic czy jak oni wychodza z toalety myja rece ,watpie)))
  • Odpowiedz