Wpis z mikrobloga

Melestował czy nie? Ma ktoś wiedzę, czy są jakieś mocne poszlaki poza listem i zeznaniami sąsiadów? Co do listu, to ewidentnie był on dyktowany przez świniaka, zdradził go motyw mitomański na końcu. Pytanie czy po prostu mścił się na sąsiadach, którzy Kondonowiczów nie znosili, czy serio chciał się wybielić. Mamy też zeznania szczocha. Jest kłamliwą kreaturą, ale akurat ta plotka pewnie krążyła po Starosielcach, więc powtórzył za innymi. Pytanie czy sam w to wierzył. Jakiś znawca może potwierdzić lub zaprzeczyć odnośnie słów Olgierdano o obdukcji Loni, że rzekomo miała ślady po dawaniu przyrodzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
DrDarioYebaka986 - Melestował czy nie? Ma ktoś wiedzę, czy są jakieś mocne poszlaki p...

źródło: 8B5587F2-2D4E-4980-8311-5F3D525386D0

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986: Mi to sie ta obdukcja jakos nie widzi, no bo niby z jakiego powodu i jak? Przeciez ona od poczatku mówiła ze to klamstwa. Siła ją zabrali na obdukcje? Takze zaprzeczyc ani potwierdzic nie moge slow Olgierda tyle, ze to on bez zadnego pisma nie moze udowodnić ze mowi prawde ale biorac na logike to sie to nie klei. Nowelizacja przestepstw seksualnych ze sa one scigane z urzedu byla w
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986: To że dziennikarka i sąsiedzi odwołali te słowa to też nic nie znaczy bo mogli być sterroryzowani przez rodzinę wariatów. To że mówili że bił matkę i uciekała do sąsiadów brzmi prawdopodobnie patrząc jako jest porywczy i jak traktuje parobków.
  • Odpowiedz
pstw seksualnych ze sa one scigane z urzedu byla w 2013 roku wczesniej bylo to scigane na wniosek (chociaz to trochę


@DrDarioYebaka986: zakładam, że olgierdano wziął to od Pawła z Knyszyna, który jest jego kumplem, a zarazem ratownikiem medycznym. Może to jakieś inside info. Mnie tylko martwi jedna rzecz, otóż gdzieś pojawiła się informacja, że knur zakładał dla matki cewnik. Mało który zdrowy facet wie (o zgrozo), że kobieta nie sika
  • Odpowiedz
@PZt37: to ze dziennikarka i sasiedzi odwolali wlasnie wszystko swiadczy bo sasiedzi nie tyle odwolali slowa co powiedzieli ze nigdy sie z dziennikarka nie kontaktowali(wiec kto mowil ze konon bil matke?) , dziennikarka sie wycofala bo sad jej kazal za pomawianie a policja na ktorych czeste interwencje powolywala sie dziennikarka stwierdzila...ze zadnych czestych interwencji tam nie robili. Nie ma dowodow nie ma wyroku nie ma poszlak nawet wiec to tylko urojenia.
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986: Według mnie nie melestował, możliwe że jest to po prostu plotka która powstała na starosielcach wśród sąsiadujących z rodziną kononowiczów ludzi. Kononowicze byli nielubiani, byli uważani za dziwaków, naprzykrzali się albo #!$%@? jakieś wariactwa jak np. sławne gonienie dzieciaków z boiska przez knura i jego brata z gumowymi wężami (czy czymś takim). Brata konona, bogusia podobno zresztą pobili gdzieś na osiedlu i podobno dlatego był bardziej zwichrowany od knura. Cała
  • Odpowiedz
@pawel030: Hmm, ciężko jednoznacznie określić. Jednak obłapiał żonę Barneja (o ile to potwierdzone info) i jest ewidentnie zazdrosny o fikcyjne szprychy ćpuna. Może być zazdrosny o szprychy albo o nitrołaka. On już wie, że w życiu nie popuka. Za młodu miał teoretyczne szanse zostać wyswatany albo znaleźć sobie Halinkę czy inną Grażynkę. Teraz, jako stara i zdegenerowana pokraka, może sobie co najwyżej dmuchać lalę. Domyślam się, że nawet najtańsze roksy mają
  • Odpowiedz
@seler90: Hmm, zależy od źródła. Co do Pawła, to nie wiedziałem, że jest ratownikiem medycznym. Ktoś z dawnych politycznych kamratów knura musiałby potwierdzić, same knurzysko przez Delbrucka może pieprzyć o tym, że przeszczepił serce przed Religą.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Co do Olgierda, to człowiek wiedział, ale się łudził. Szkolna stała się ostatnio (poza lajtem z kręceniem śmigła) tak nudna, że czeka się na nowe sensacje jak ćpun na fu fu. Olgierdowi ewidentnie siada psycha ostatnio, za długo w tym siedzi już. No ale sam miał parcie na szkło.

Fakt, Kondonowicze byli znienawidzeni na Szkolnej, ale czego się spodziewać po latach życia obok rodziny dysfunkcyjnych, ciemnych wsiurów. Z Bogutkiem jest
DrDarioYebaka986 - @Teutonic_Reich:  Co do Olgierda, to człowiek wiedział, ale się łu...

źródło: F5DFD772-32F5-43AF-8097-53094B130F29

Pobierz
  • Odpowiedz
za długo w tym siedzi już. No ale sam miał parcie na szkło.


@DrDarioYebaka986: To prawda, ale obu stronom siadła ostro psycha, tak olgierdowi jak i srawkowi. Myślę że ten konflikt po prostu będzie cichł, aż całkowicie ucichnie. W sumie ja też się łudziłem że coś z tego będzie, bo olgierd był pierwszą osobą która na poważnie rzuciła rękawice centaurowi. No ale co się naoglądaliśmy afer to nasze, a i dało
  • Odpowiedz