#kononowicz warto zauważyć, że nasz pocieszny predator z krzywymi zębami, jest teraz redaktorem (moderatorem), na tym tagu i ma moc zgłaszania postów i ich usuwania 😁 ciekawe, czy wpisał sobie to osiągnięcie życiowe w cv. To portal dla kilkudziesięciu odwiedzających, przecież jest się czym chwalić, prawda… prawda?
Strasznie krztusi aktywiszcze na ostatnich lajwach, zwłaszcza dzisiaj. Wrócił do palenia elektrische zigaretten? I to jego podejrzane zadowolenie z odróbek - jest tak ukontentowany pracami społecznymi, że jak stwierdził dzisiaj: "chodzę na odróbki księżycowym krokiem".
Kaszel, zadowolenie z odróbek, zwłaszcza z miejsca ich odbywania, które określił niedawno w jakimś wpise na społeczności "mega fajnym miejscem"...
Czyżby te prace społeczne miał właśnie w jakiejś hurtowni e-fajek?🐐To byłaby fabularna bombshell.
jak zawiną centaura i dadzą mu telefon żeby mógł zadzwonić do adwokata to ten zamiast dzwonić szybko założy zielonkę na wykopie i doda jeszcze "ebebe xddddd dolewaliście oliwy do ognia" przed zamknięciem w sztumie #kononowicz #patostreamy
Od 10 maja 2025 bogumił s. pomawia mnie o traumatyzowanie jego dzieci i nękanie ich. Robił to na swoich transmisjach na żywo, na społeczności yt, na wykopie, na iksie i fb. To co zrobił 5 i 7 czerwca 2026 przekroczyło wszelkie granice. Zarzucanie mi, że stwarzam zagrożenie życia dla tych dzieci, wstawianie postów z moją twarzą i danymi oznaczając polityków i robiąc ze mnie oprawczynie tych dzieci, która zagraża ich życiu i
Domyślam się w jaki sposób i przez który otwór Kosno został zapłodniony. Ciekawi mnie inna kwestia - jak urodził? Czy może złożył jajo jak typowy pasożyt? Może potem próbował komuś sprzedać te śmierdzące jajo?
Mecenas Marzenka ogarnęła pewnemu znanemu aktywiście-jutuberowi wakacyjny projekt w białostockim ZOO. Gdyby ktoś chciał go spotkać na żywo, trzasnąć fotkę, wbić na lajwa, zdobyć autograf, to po wejściu do ZOO kierujemy się na północny wschód, w stronę wybiegu makaków grajewskich.
@Kubraczek_i_kozaczki: śmiechem żartem, ograniczenie wolności, to jest absurdalnie wysoka kara za nazwanie kogoś po imieniu w Internecie. Serio, nie wiem co to za kraj. Jakby ktoś obraził faceta, to by było w------e
Olo jak wychudł i wyglądał u szalonego tak że ludzie się martwili jego stanem to sekciarze piali z zachwytu że zdrowo wygląda i jest wycieniowany ( ͡°͜ʖ͡°) A Sławek albo benzogruszka albo po chemii.
@Emerald84: wykończył obu.. napisałbym, że w imię czegoś, np zysku? Ale tak na prawdę, to niewiadomo czemu tak zrobił. Przez swoje z-----e, zakompleksione ego i decyzje (z---a z wioski bez wykształcenia), stracil kurę znoszącą złote jajka. Bez jego “intryg” i “opieki”, to był samograj. Wystarczyło nie bawić się w boga
#kononowicz Rafał Kosno Przygody i Podróże, Zdrowie i Szczęście, Adventures and Travels, Wellness and Happiness Przeprowadzki transport do 12t. #patostreamy
Skąd te wieści? To by była całkowita klęska kadrowa nawet jak na standardy moderacji na Wikop.ru. XD
Jakby dać rybie defibrylator.