Wpis z mikrobloga

Nawet w D3 mimo okrojonego systemu skilli było to bardziej różnorodne, teraz każdy skill ma tylko 2 wersje i tyle :/ może paragon board coś zmieni, ale na razie nuda
z interfejsem rodem z gier free


@Niss: Czym ten interfejs różni się od tego z diablo 3 lub innych gier AAA? Co w nim niby takie Free to play.
@Niss: D3 po tych wszystkich patchach mega spoko gierka, bo z samego początku to było gówno gorsze od bety coś jak alfa xd
Dopiero jak dodali resztę rzeczy to fajnie się grało.
D4 jak dla mnie takie troszkę nudne... duże mapy, mało mobów.
No i brakuje mi Action House - dla mnie to było spoko, no ale cierpiał rynek przez boty.
@Niss: No tu się projektant UI rzeczywiście nie popisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale większość elementów interfejsu wygląda ok ładnie wystylizowane.
No i brakuje mi Action House - dla mnie to było spoko, no ale cierpiał rynek przez boty.


@Neaopoliti: Eh pomyśleć jakby nie usunęli AH rzeczywiście wspierali D3 i wydali 2 dodatek. To mogła być wtedy naprawdę ok gierka a tak na zawsze pozostanie niedorobiona. Ostatnio jak grałem sezon temu po długiej przerwie to niby było ok do momentu gdy było już tylko szukanie tych samych przedmiotów % lepszych, ale cały