Wpis z mikrobloga

@FFFFUUUU: No i właśnie w związku z tym jest takie określenie jak geje i cioty. Gej szanuję swoją prywatność i nie przechwala się na lewo i prawo co robi i z kim w przeciwieństwie do tego drugiego określenia.
  • Odpowiedz
masz tutaj swoich zdrowych kolesiów z lpgt xD


@Matti28: ale to nie ja piszę, że na marsze chodzą rodziny z dziećmi xD #!$%@? jak potłuczony, rzucasz jakieś frazesy i próbujesz zwalić konia chochołowi, którego sam postawiłeś

jak twoja córka ma takiego tatusia-trepa z IQ kartofla to naprawdę jej współczuję i szczerze kibicuję, że zerwie się ze smyczy jak skończy 18 lat i znormalnieje
  • Odpowiedz
@niochland nie ma wcale rodzin z dziećmi? xD weź chociaż raz pojedź i zobacz deklu, bo nie kazdy patriota to seba, ktory szuka zaczepki. Moja córka przynajmniej nie czuję się chłopem z #!$%@? i sama doszła do tego, że LPG to rodzaj sekty i mody i nie ma zamiaru paradować ze zbokami, tylko dobrze się uczy, bo chce zostać kimś, a nie jakimś "aktywiszczem" z urojeniami. A tak poza tym to od
M.....8 - @niochland nie ma wcale rodzin z dziećmi? xD weź chociaż raz pojedź i zobac...

źródło: temp_file.png6834994313517658999

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matti28 Kto się cieszy ten się cieszy. Dzięki jarkowi i jego świcie od dawna deklaruje (jeszcze przed rządami pisu), że jestem Łodzianinem z narodowości a nie Polakiem. Polski mam dowód i paszport bo muszę. W końcu doczekałem tez ze na ostatnim spisie powszechnym zadeklarowałem ze mam narodowość Łódzką. Nie ganię wszystkich Polaków. Ale dzięki tym kretynom z rzadu słowo patriota mi się u nas kojarzy bardzo zle. Nie tylko mnie. To jest
  • Odpowiedz
@SuicideLeopard: mówisz o tej całej paradzie z okazji tego katolickiego rytuału który zakłóca wszystkim życie by kilku mogło się spełnić w wierze w jakąś śmieszna historię?
  • Odpowiedz