Wpis z mikrobloga

  • 0
@gorzki99: Piękny piesiu () Mój Salem nie syczy xD jak kiedyś na parapet przeszedł kot i na niego syczał to patrzył jak na wariata xD dziwny z niego kitku
  • Odpowiedz
@Lililijka: Cziper podszedl z zaciekawieniem i merdajacym ogonem. Kotel sie chyba poczul zagrozony. "Urosnal" i przyjal postawe "do walki". Cziper sie przestraszyl i w panice prawie mnie nie obalil jak zacza spierdzielac na oslep i wladowal mi sie w nogi :PP

Ma 2 lata z hakiem ale dalej ciekawy jak szczeniak :P (i zdziwiony :P)

Kiedys mieszkalem z dziwnym kotkiem. Koty to zawsze myslalem ze drapia a nie gryza. A ten
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Salem mnie nie drapie i nie gryzie xD tylko brata tak ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A co do reakcji pieska, to właśnie dlatego jestem za tym żeby zawsze były na smyczy, nigdy nie wiadomo co nas na drodze spotka
  • Odpowiedz
A co do reakcji pieska, to właśnie dlatego jestem za tym żeby zawsze były na smyczy, nigdy nie wiadomo co nas na drodze spotka


@Lililijka: To nie moj pies. Ja 20+ lat balem sie psow jak ognia bo za dzieiaka zostalem pogryziony.

Teraz jak znajomi jada gdzies gdzie nie mozna brac psa to ja sie do ich przeprowadzam i z nim mieszkam.

Jakbys mi jeszcze 10 lat temu powiedziala ze bede
gorzki99 - >A co do reakcji pieska, to właśnie dlatego jestem za tym żeby zawsze były...

źródło: Screenshot_1296

Pobierz
  • Odpowiedz