Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można być przegrywem i pisać o opuszczaniu tagu dla "polepszenia zdrowia" i z braku chęci na dalsze korzystanie z tagu.

Dla mnie jako prawdziwego przegrywa, którego życie polega na chodzeniu do szkoły i wegetacji w domu jest to dziwne, bo gdybym ja opuścił tag to mi by to pogorszyło zdrowie psychiczne bo nie miałbym się gdzie wyżalić i co w tym domu robić, bo chyba jedyne co bym robił to patrzył w ściany.

Osobiście dla mnie jak ktoś pisze, że opuszcza tag to jest równoznaczne z tym, że już mu się nie chce trollować.
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylkoponsfw: dzieciak do szkoły jeszcze chodzi i nazywa siebie przegrywem. No właśnie sam dałeś dowód, że ciagłe czytanie depresyjnych treści na tym tagu niekorzystnie wpływa na twoją psychikę. Podświadomie i stopniowo degeneruje twoją motywację do czegokolwiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@gazozaur: Ale już w moim wieku mogę określić czy to jest over czy nie.

Geny na przestrzeni lat się nie zmieniają, a moje social skille z poziomu zerowego raczej też się nie poprawią.
  • Odpowiedz
  • 1
@abc-def: Jestem brzydki i niski. Mam zerowe social skille przez co boje się wychodzić z domu np. do restauracji, do kina albo na siłownie. Nie mam znajomych przez co nonstop wegetuję w domu, a moje życie towarzyskie nie istnieje.
  • Odpowiedz