Wpis z mikrobloga

@Prawilny_Czykierek Kupiłem niedawno DD Pro, aby mieć kiere zarówno do PC i konsoli Sony. Przesiadłem się z CSL Elite. Na PC gram głównie w Assetto Corse Competizione i skok w jakości i czuciu tego jakie siły są przenoszone na kierownicę są naprawdę niezly. Czuć najdrobniejsze szczegóły. Poczułem ten sam przeskok jakości jak przesiadałem się z G29 Logitecha na CSL Elite. Natomiast sprawa wygląda nieco inaczej w przypadku konsoli Sony i gry Gran
  • Odpowiedz
@dj_sasek mam Thrustmastera T300 ale go zwracam i właśnie chciałbym wziąć DD Pro i za jakiś czas dokupić pedał load cell. Niestety nie mam gejmingowego pc i w ACC gram na PS4, lub w F1.
Właśnie się zastanawiam jaka będzie różnica między T300 a DD Pro i co by zmieniło podpięcie tego modułu, czy jeszcze bardziej FF byłby odczuwalny.
A jest duża różnica na Playstation jeżdżąc na 5Nm i 8Nm?
Rozumiem, że
  • Odpowiedz
@Prawilny_Czykierek: Nie mam standardowej wersji 5nm, kupiłem od razu wersję z boost kitem. Poprzednio tak jak mówię miałem CSL Elite, który mimo iż jest na pasku to był dość głośny, latem zmniejszałem FFB bo się lekko grzała i potrafiła sama z siebie zmniejszać siłę. Przy DD Pro wzrost jest mocno odczuwalny, ale tak jak mówię głównie w ACC na PC. Przy GT7 czuć różnicę, ale jest ona bardziej subtelna. W ACC
  • Odpowiedz