Wpis z mikrobloga

#wyspykanaryjskie #wakacje #teneryfa #urlop #zagranica #fuertaventura #wakacje #lanzarote #hiszpania #loty
Siemanko pod koniec miesiąca będę leciał na tydzien do Fuertaventury, pare pytan mianowicie co warto naprawdę zobaczyć zwiedzić, cos co serio urzeka i zapiera dech w piersiach, lub po prostu warto tam pojechać, i następna kwestia ludzie i klimat jaki tam panuje, oraz kwestia wypożyczenia auta w Fuercie, jakaś sprawdzona wypożyczalnia? No i jak tam wyglada ten cały proces
  • 12
@jozinzbazin_bozy: Ale wiez ze fuerta to tak zwana "emeriten island"?

To nie gran canaria czy teneryfa. Jak oczekujesz klubow czy dyskotek to bediesz zawiedziony :P

Jak oczekujesz spokojnego wypoczynku to Ci sie spodoba.

Co zobaczyc?

Mysmy byli w hotelu i nie bralismy auta. Nie bralismy AI bo stwierdzilismy ze se wycieczki za roznice w cenie wezmieny a w hotelu i tak siedziec nie bedziemy.
I tak:
jedna wycieczka objazdowa po fuercie
@gorzki99 nie oczekuje klubów i zabawy jakiś odskoczni jade ziomus z kobieta także bez wybryków ahahaha co innego jakbym śmigał z kolezkami, chcemy razem spędzić miło czas pojeździć w ładne miejsca na spokojnie we 2 jak Facet z Kobieta
na Lanzarote była moja Kobita


@jozinzbazin_bozy: Ale czekaj. Ja nie mialem na mysli jechac na lanzarotte na urlop. Ja mialem na mysli jak jestes na fuercie to wziac wycieczke do parku narodowego na lanzarotte. Masz objazd autokarem po parku i co jakis czas wychodzisz, koles opowiada i robi rozne fajne "doswiadczenia".

Taki edukacyjny i mily wypad. Plyniesz lodka z przezroczystym dnem itp
@jozinzbazin_bozy: Panie jak ja bylem na fuercie to wifi bylo tylko w recepcji i jeszce nie bylo tych przepisow ze wszedzie w UE ma byc tak samo :DD

Tak ze niestety nie powiem jak tam z zasiegiem. Ale to dalej hiszpania wiec obowiazuja przepisy UE.
@jozinzbazin_bozy
jeśli chodzi o wypożyczalnie to korzystałem z tych dwóch i obydwie polecam: Cicar, Autoreisen.
Proces wygląda tak, że rezerwujesz online, po przylocie płacisz przy okienku na lotnisku i odbierasz samochód. Brak kaucji, depozytu a płatność może być gotówka czy też kartą debetową (np revolut). Nie trzeba karty kredytowej.

Z miejsc to najbardziej polecam Playa de Cofete. Dość ciężki dojazd - chyba prawie godzinę po szutrowej drodze ale widoki nie do zapomnienia.
@jozinzbazin_bozy: na Kanarach masz normalnie roaming z Polski, nie ma sensu kupować lokalnego startera, bo przecież będzie korzystał z tych samych sieci.
A Fuerta? Fuerta jest dość nudna xD najciekawsze co tam można zobaczyć to prom na Lanzarote xD no dobra, nie jest tak źle, jeśli faktycznie masz tam cały tydzień, to jakoś wytrzymasz, przede wszystkim na Fuercie są różne plaże, można je zwiedzać po kolei. Poza tym wziąłbym listę atrakcji