Wpis z mikrobloga

Nasz rząd podjął decyzję że należy wziąć pod lupę patostreamerów (osoby dorosłe) oraz ich donejtorów (też z reguły osoby dorosłe) pod lupę i uregulować to prawnie! Zgadzam się można coś z tym zrobić ALE ALE ALE..

Witajcie koledzy, rodacy, ludzie.
Od jakiegoś czasu zanosiłem się z krucjatom na stronki typu key-drop.com ostatnio na aferkach jakiś ziombel z DC poruszył ten temat i bombel (Michał BOXDEL Baron) był zdziwiony i udawał że nie wie o co chodzi.
Dlaczego mi przeszkadzają tego typu strony? z jednego powodu, one zarabiają ja nie! i wy też na tym nie zarabiacie przypominam! (a tak na serio chodzi o osoby małoletnie które maja nieograniczony dostęp do tego typu serwisów)
Do brzegu, są takie keydrop'y które pompują kasę w nawet najmniejszych streamerów żeby wrzucali filmiki i otwierali skrzynki na live (Twitch lub YouTube) promując wśród dzieci i młodzieży hazard w czystej postaci, ich nie obowiązuje ustawa o grach losowych, kasynach itp. nie mają regulacji prawnych i nadzoru instytucji co do skryptów losowości tych gier itp. brak weryfikacji 18+
Ewron król Twitch i okolicznych przedszkoli na każdym strimku robi ołpening który oddaje, Ewron ma średnio 9K widzów dziennie a każdy jego widz nawet 10 letni może wejść na stronę keydrop i wpłacić chociażby 20 PSC kupione w żabce i zrobić z tego kosę za 10K.
Uważasz że powinno to zostać uregulowane prawnie? Daj link do twórców Youtube którzy promują keydrop, aby zrobić zestawienie jaki to ma zasięg.
Ja załączam TOP 20 twórców TWITCH Maj 2023 którzy promują "hazard" i mają w dupie małoletnich widzów którzy #!$%@? nie swoją kasę w nadziei ze trafią perełkę za 500$ bo się da!

Moim celem jest zrobienie potężnego raportu nad którym zrobi burzę jakiś twórca #commentary i innym będzie wstyd współpracować z tymi markami!

#polska #patostreamy #hazard #famemma #highleague #danielmagical #przegryw #polityka #technologia #europa #wydarzenia
RicOo - Nasz rząd podjął decyzję  że należy wziąć pod lupę patostreamerów (osoby doro...

źródło: obraz_2023-05-12_004041035

Pobierz
  • 7