Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi sezonami? Czy co sezon trzeba zakładać nowa postać żeby móc to przejść?
Ja lubię w grach zrobić 1 postać i się z nią zażywam:) Czy taka osoba w diablo będzie miała co robić, czy nie
#diablo4
  • 15
@orfan tak, na sezon robisz nową postać, ale nikt Ci nie każe uczestniczyć w tym. Ludzie sobie od nowa rywalizują co parę miesięcy. Kto szybciej wyleveluje czy coś takiego. Zależy co będzie w d4.

Postać sezonowa po zakończeniu sezonu nie jest kasowana. Po każdym kolejnym sezonie stają się one postaciami niesezonowymi i możesz sobie grać dalej. I wiele osób tak robi także bym się nie martwił.
Chociaż oczywiście najwięcej ludzi jednak startuje
  • 0
@m4rciniak: Ok, w takim razie mam pytania kolejne:) Bo w sezonach mają być w nagrodę jakieś kosmetyki itp. Czy osoba która nie robi sezonów nie ma dostępu do tego?
A drugie pytanie- co w takim razie mam robić postać niesezonowa, czy jest jakiś kontent przewidziany?
@m4rciniak: HC i normal to wiadomo. Jednak jeżeli nawet te najrzadsze przedmioty i paragony na które trzeba poświęcić masę godzin będą przepadać, to tak średnio nadaje to "marchewki" by grać dalej. Te starożytne o ile się nie mylę mają tak mały drop, że podobno trafia się jeden taki itemek na sezon. Jak będzie ciągły loop z zerowaniem co kilka miechów, to nie da rady w przeciągu dłuższego okresu jakoś ubrać postać
@orfan: w Diablo 2 na non-ladder (czyli niesezon) było całe PvP, w PoE chyba się buildy testuje, w Diablo 3 raczej się je kasuje bo po co to komu. Zobaczymy jak długie będą sezony w D4 to sporo zmienia
@orfan: ty chyba początkujący 16letni gracz
Wszystkie gry H'n'S są oparte o sezony, aż dziw że tego nie wiesz
Każdy nowy sezon to nowy content, nagrody i kosmetyki, nowy sezon zaczynasz całkowicie od zera a jedyne co masz z poprzednich to kosmetyki
Po zakończeniu sezonu każda postać przechodzi do normalnej, standardowej gry gdzie nie masz już resetów
Sezony są od wielu lat w grach H'n'S i w D4 będzie tak samo,
  • 0
@BruceLeeOstateczneStarcieZPatusami: Nie taki młody, Diablo 1 ogrywałem zaraz po premierze i nie było tam sezonów. Diablo 2 też nie kojarzę, ale były chyba jakieś rankingi zamiast sezonów. W resurected nie grałem/ Diablo 3 jak grałem to jeszcze nie było sezonów, ale po przejściu gry i dodatku dalej nie wnikałem bo była słaba. Ale masz rację- nie jestem na bieżąco z trendami. Jako stary gracz rpg, jestem przyzwyczajony, że robimy 1 postać,