Wpis z mikrobloga

#7daystodie #gry Hej, gra ktoś w to nadal?(wlasnie wrocilem po rocznej przerwie i jest calkiem ok)
Jezeli grasz i nie masz z kim to sie odezwij. Mozemy razem pograc, pobudowac ciekawe bazy i poeksplorowac, nudy nie bedzie :D
ps. znam kozak ziarna do map, wiec bedzie co robic :D

A dla tych co nie wiedza, co to za gra to jak by polaczenie minecrafta, the forest i dying light. Mapy sa generowane losowo (sa chyba 4 mapy stale). Mozesz grac sam, mozesz grac na jakims serwerze pvp/pve, sa rozne, mozesz grac z kolega we 2 i nie trzeba zakladac zadnego serweru, zwykly tryb co-op. Po prostu gracie jak by singla razem i zawsze sie zapisuje jak wyjdziecie, nikt wam nie popsuje bazy podczas offline jak to bywa na serwerach online. Jest tu zawansowanna fizyka gry, np budowanie. (trzeba robic kolumny, obliczac ile mozesz polozyc blokow, aby sie nie zapadlo jak w realnym zyciu pod wplywem ciezaru itp) Mozecie zalozyc baze od podstaw, zajac juz jakis gotowy budynek lub bunkier i go ulepszyc/odbudowac samemu, to jest tu piekne. Wgl ta gra slynie z kozackiej eksploracji i swobody, mozecie robic co wam sie podoba, zniszczyc kazdy blok, wszedzie sie wkopac poprzez lopate oraz gra na tysiace godzin. Sam mam 100 godzin a wedlug mnie nie poznalem jeszcze 50 procent gry. Wiec jak widzicie ja na przecenie i sie zastanawiacie czy warto to WARTO! :D Pozdro
  • 1