Wpis z mikrobloga

  • 1
@Hrabia_Medive: bobek wyłączył streama i dał loga. Ogólnie było słyszeć po jego głosie, że mu się nie podoba huncik i knight prawie dętkę zaliczył, a babeczki jak szalone leciały ( ͡° ͜ʖ ͡°). Deja czeka na nich, ale chyba psycha nie pozwala bobkowi zalogować się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ZarejestrowanyMimoWoli: właśnie bobka wywalili ze spota i poszedł na inny. Czyli powoli Deja zaczyna wygrywać, a bobkowi psycha siada. Tutaj bardziej chodzi o wątek rasistowski, że od czarnych ich wyzywają. U bobka przecież na jego chatcie ciągle obrażają w sposób rasistowski brazylijczyków + ktoś z reddita zgłosił ten czyn, ale cipsoft nie chce się mieszać w tą sprawę, bo widzi że jest mocno niestabilna i może być potężny młyn.
  • Odpowiedz
@dawidczeta no właśnie nie wiem co on #!$%@? o Polakach. Sami brazole i jeden anglik. Przecież można wejść na ich strimy i posłuchać w jakim języku gadają. Bobi zaczyna coś nakręcać? może chce zneutralizować narodowościowy wydźwięk wara? tak aby inni BR nie wzięli tego zbytnio do siebie? ale aż tak mądry to on nie jest w sumie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ZarejestrowanyMimoWoli: Bobi nie ma konekcji więc musi improwizować. A druga rzecz o tyle ciekawa, że chłop mówi by nie było czynów rasistowskich na jego streamie, a ten jego chat non stop wypełniony jest obelgami w stronę brazoli i admini nic z tym nie robią i olewają to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Insane_Mike: ja już od dawna retired ( ͡° ͜ʖ ͡°). A póki co to wszyscy co ksują to mają streamy na twitchu i jakoś polaków tam niewidziałem, więc ciekawe skąd on ma takie info ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz