Wpis z mikrobloga

@veranoo: zastanawiam się jeszcze nad HJC (fg17, albo tym 11+). Wszędzie do tych kasków wciskają głupią blendę, mikro zapięcia i jakieś wytłoczenia do blutuf ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Człowiek chce zwykły kask na motur, a wszędzie jakieś gadzeciarakie abominacje wrzucają( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ulfric_Stormcloak: uwierz mi gdybym mial dzisiaj kupowac to kupilbym tego z dedykowanym interkomem, blenda itd
osobiscie nie rozwazam kasku bez tego, a i kask dobrze byloby przymierzyc przed kupnem bo moze ksztaltem nie bedzie pasowal
@Ulfric_Stormcloak: Jak jeździsz na 125 to możesz kupić jakiegoś budżetowego HJC, mój pierwszy to był CS-15 za 500zł, kupowałem go kompletnie zielony, wraz z doświadczeniem wiem czego potrzebowałem, zdecydowałem się SHOEI GT-Air 2. Kask to jednak najważniejsza rzecz i lepiej trochę wydać na niego więcej.

Wszędzie do tych kasków wciskają głupią blendę


@Ulfric_Stormcloak: Blenda jest mega zajebista, polecam serdecznie.

jakieś wytłoczenia do blutuf ( ͡° ʖ̯ ͡°
@veranoo: jeżdżę na z1000, a motocyklami od jakiś 14 lat. Zwiedziłem na różnych wycieczkach około 15 krajów.

Przerabiałem różne kaski. Miałem interkomy, kamery, blendy itp.

Wszystkie te wynalazki osłabiają bezpieczeństwo.

Idealny dla mnie kask to pełna skorupa, z DD, z pinlokiem. Zamiast blendy o wiele lepszym rozwiązaniem jest szybka lustrzana bądź przyciemniania. Chociaż to droższe rozwiązanie, bo szybciej ulegają degradacji.

Dlatego szukam sklepu gdzie będę mógł przymierzyć jak najwięcej kasków. Icon
Idealny dla mnie kask to pełna skorupa, z DD, z pinlokiem. Zamiast blendy o wiele lepszym rozwiązaniem jest szybka lustrzana bądź przyciemniania. Chociaż to droższe rozwiązanie, bo szybciej ulegają degradacji.


@Ulfric_Stormcloak: Arai