Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jako że @ApuApustaja nie daje się mi wypowiadać w swoim wpisie to do jego wpisu dodaję mężczyznę pod "ruską okupacją".


Warto też zaznaczyć, że on mówi, że ruscy są jakimś wyznacznikiem moralności, wzorem do naśladowania z uwagi na bycie "kontrą dla denegeratow z zachodu".
Tymczasem w Rosji mamy:
- potężne problemy z rozwodami
- osierocaniem dzieci
- alkoholizmem
- przemocą domową
- zarażaniem się HIV
- ogromna liczba morderstw

Ale to nic,
to jednak jest o wiele bardziej dobre i prawicowe


@In_thrust_we_trust: Oczywiście, stąd tyle rozwodów, osierocen, morderstw i zarażeń HIV, w wielu jej miejscach jest też legalna zoofilia - raj dla prawicy, powinni sie do tego państwa-meliny przeniesc i zostawic normalnych ludzi w spokoju :D
@ziumbalapl: rozwodów, alkoholizmu i osierocen masz więcej w lewackiej Rosji. W USA masz tego wszystkiego mniej, a glównie w gettach czarnoskórych. Po proatu w USA wartości rodzinne są dalej silne. A takie patologie jak rozwody, osieracanie, alkoholizm, zoofilia, to domena lewicy
A takei patologie jak rozwody, osieracanie, alkholizm, zoofilia, to domena lewicy


@In_thrust_we_trust: Ej, zaraz, co? To potężna i moralna Rosja nie potrafi nic z tym lewactwem zrobić? Słabiutko - wychodzi na to, że konserwatyści są tam zahukiwani, biedny Putin, patrzcie jak płacze :D

A teraz na poważnie - tak po prostu wygląda prawica, umysłowa bieda - ludziom na zachodzie zyje sie po tysiackroc lepiej, wystarczy spojrzeć na dane, w rankingach szczesliwosci
@ziumbalapl:

To potężna i moralna Rosja nie potrafi nic z tym lewactwem zrobić


Rosja nie ma nic wspólnego z potęgą i moralnością - popiera lewactwo i z niego się wywodzi. Zgnilizna moralna u niej to coś normalnego, inklinacja z lewackiej komunistycznej Rosji.

Oczywiście, że w prawicowym kraju typu USA sie żyje lepiej niż w Rosji. Po prostu liberalizm i wartości rodzinne zawsze bedą lepsze od socjalizmu i patologii lewicowych
Rosja nie ma nic wspólnego z potęgą i moralnością - popiera lewactwo i z niego się wywodzi.


@In_thrust_we_trust: To czemu się nią zachwyca np. konfederacja? XD

Oczywiście, że w prawicowym kraju typu USA sie żyje lepiej niż w Rosji. Po prostu liberalizm i wartości rodzinne zawsze bedą lepsze od socjalizmu i patologii lewicowych


@In_thrust_we_trust: Przypominam, że moj komentarz dotyczy tego:
https://wykop.pl/wpis/71293689/nalezy-pamietac-ze-przynaleznosc-do-tak-zwanego-ko
@aarahon: ta grafika która wrzuciłem była opatrzona tagiem humorobrazkowy i heheszki. Komentarz usunąłem dlatego że zacząłeś włączać w to realne wątki polityczne nawiązując nawet do śmierci bł Jerzego Popiełuszki co kompletnie nie miało związku z tematyką mojego wpisu.