Wpis z mikrobloga

Z przewidywań na dziś, to Blanka awansuje, bo w sumie dużo piosenek jest mocno nie wyróżniających się dziś, więc przez swoją memiczność ma spore szanse. Poza tym głosuje u nas Ukraina, więc pewnie 10 czy 12 punktów od nich wpadnie. Chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z innych pewniaczków to Austria, Australia, Armenia, Gruzja, prawdopodobnie Słowenia, Belgia i Cypr, może Dania. Osobiście mam nadzieję na awans Albanii - jakoś siadła mi ta kompozycja, bonusowy punkcik za język ojczysty. No i też podoba mi się propozycja Litwy.

To mi wyszedł awans 11 krajów xD

Pewnie Albania najmniejsze szanse, jak patrzę na bukmacherów, ale może tym razem się pomylą.
Ale jak zawsze, wszystko może zmienić dobry występ na żywo i robiący wrażenie staging (osobiście nie oglądałem żadnych nagrań z prób, poza krótkimi ujęciami z kanały eurowizyjnego na YT)

Ogólnie, chyba szykuje się ciekawszy półfinał niż we wtorek, bo tam wszystko było wiadome przed koncertem. Tu jednak trochę niewiadomych jest - może jednak Estonia czy Islandia zaskoczą. San Marino i Rumunia chyba bez szans.

#eurowizja
  • 6
@bardzospokojnyczlowiek: Austria ponoć słabo wypadła na próbach, więc może być różnie, ale na tą piosenkę jest taki hype, że raczej przejdzie podobnie jak Serbia przeszła

Ja liczę, że Austria, Australia, Armenia i Litwa przejdą dalej, będę trzymała kciuki, ale jeszcze nie zdecydowałam na kogo zagłosuję :P