Wpis z mikrobloga

Niesamowite xD Jadąc sobie przez moje miasteczko, natrafiłem na niesamowity plakat anty 5G. Jakiś SOMSIAD chce poddać na dzierżawę swoją ziemie aby postawić maszt 5G. Szkoda że mieszkańcy nie wiedzą o tym że takich masztów jest wiele w okolicy i działają od dłuższego już czasu. Ale co się dziwić, w końcu jakiś czas temu niedaleko mojej miejscowości podpalono maszt 5G (w sumie nowobudowany) koło lotniska w Krośnie xD Tutaj nawet jakiś artykuł: https://spidersweb.pl/2023/03/krosno-podpalili-maszt-5g-play.html

Śmiechu warte. Co dopiero będzie jak 6G zaczną stawiać ( ͡ ͜ʖ ͡)

#5g #heheszki #polska
rafcio39 - Niesamowite xD Jadąc sobie przez moje miasteczko, natrafiłem na niesamowit...

źródło: 5g xd

Pobierz
  • 16
@rafcio39: ciul tam z promieniowaniem, ale jednak współczuję ludziom co ich sąsiad postawi taki 55 metrowy stalowy kolos kilkaset centymetrów od okna...bo może jeśli mpzp pozwala i nie ma narzuconych konkretnych miejsc (chyba 99% planów tak ma) to nie musi pytać nikogo o zgodę. 150 metrów od mojej chaty taki powstał...zabudowa bardzo gęsta w zasadzie większość domów ma granice 4m od ściany i w środku omotali głupią kobietę syskiem 1500 miesięcznie
ale jednak współczuję ludziom co ich sąsiad postawi taki 55 metrowy stalowy kolos kilkaset centymetrów od okna


@fff112: To samowolka budowlana, można zgłosić i rozbiorą, bo minimum jest 3 metry odległości. Nadajnik jest niebezpieczny, ale jak wejdziesz do środka pomieszczenia przy włączonym sprzęcie. Po to jest to obudowane, aby promieniowanie nie przenikało dalej. ( minimalne promieniowanie )
@dlugi-gr: Nie samowolka, jest 3m od granicy, dom 4m..700cm zachowane... Promieniowania pod anteną nie ma bo rozchodzi się z główną osią pod kontem max 10*, beam ma na +-8 czyli max 18stopni w dół pierwszy sygnał i dociera do poziomu gruntu po 200m...
@rafcio39: u moich dziadków na wsi była wojna, bo jakiś koleś nie chciał takiego masztu na swoim polu i nie zgodził się na dzierżawę gdy dostawał oferty. Mój wujek zaoferował swoją ziemię, która zaczynała się kilka metrów dalej, a typ jak się dowiedział, że dostał 15k + co miesiąc jeszcze dzierżawa to o mało nie pękł i sam zaczął dostawcę prosić, że może jeszcze jeden masz postawią u niego xD