Wpis z mikrobloga

Elo, lecę pierwszy raz wizzairem, mam tak wyświetlone w rezerwacji i nie wiem w końcu jaki mogę wziąć bagaż...
Ta walizka 55x40x23 przysługuje, czy tylko ta mała 40x30x20?
Jeśli ta większa przysługuje to nie mogliby tego jasno napisać w tym podsumowaniu wyżej?

#wizzair #lotnictwo #podroze
Pobierz krabXT - Elo, lecę pierwszy raz wizzairem, mam tak wyświetlone w rezerwacji i nie wie...
źródło: wizzair
  • 10
Co najlepsze w mailu ktory przyszedl z tego wizzaira mam jeszcze inaczej...
Oni to robia specjalnie, zeby zmylic ludzi?
nie kazdy podrozuje non stop, zeby sie w tym wszystkim orientowac, jakies taryfy Go, Plus, Flex, Srex
Pobierz krabXT - Co najlepsze w mailu ktory przyszedl z tego wizzaira mam jeszcze inaczej...
...
źródło: bagaz
@krabXT: potwierdzam to co wyżej - masz kupiony bagaż rejestrowany, który idzie do luku, to osobna rzecz. Dodatkowo masz priority, które daje ci możliwość zabrania (do samolotu) dodatkowego, większego bagażu. Ten mały bagaż jako podręczny masz zawsze w cenie biletu, bez względu na dodatkowe opcje. Czyli razem 3 bagaże.

BTW, szkoda, że wziąłeś Wizz Go, kupując bagaże osobno pewnie by wyszło ci taniej. To tak na przyszłość. :P
@Krupier: Dzięki za radę. Rzadko latam więc nie znam się na takich rzeczach.
A orientujesz się, czy w wizzair mozna kupic w ramach jednej rezerwacji jednej osobie bilet z bagazem rejestrowanym, a drugiej bez?
Bo w sumie to wystarczylaby nam na dwie osoby jedna duza walizka :D
Ale takiej opcji nie znalazłem, trzeba bylo wziac ten Wizz Go na obie osoby.
Czyli pewnie przeplacilem jeszcze wiecej...
A orientujesz się, czy w wizzair mozna kupic w ramach jednej rezerwacji jednej osobie bilet z bagazem rejestrowanym, a drugiej bez?


@krabXT: można bez problemu. Zaznaczasz po prostu tylko przy jednej osobie, że chcesz bagaż rejestrowany. Myślę, że każda linia ma taką opcję (sam tak w tym roku kupiłem w easyJet, kiedyś właśnie w Wizz).

Ale takiej opcji nie znalazłem


Bo system rezerwacji tych linii specjalnie jest komplikowany byś właśnie więcej
@krabXT: Dokładnie, jak pisze @Krupier, czytaj wszystko powoli, bo są jakieś dziwne opcje, "dla wszystkich pasażerów", "na wszystkie loty" itp. Finalnie, na szybko możesz zapłacić za 2 walizki na 2 loty (4x) albo jedną na jeden (1x).
Tak nakombinowane, byś wydał więcej niż potrzeba. A jak nie kupisz co potrzebujesz, na lotnisku zapłacisz 2x więcej.
Ja mam na to wywalone, bo w firmie ktoś się tym zajmuje, piszę tylko gdzie,