Wpis z mikrobloga

Część mireczki i mirabelki tak sobię chciałem właśnie pooglądać starsze odcinki phtv a tu widzę masy nie ma dostępnych. Szybki research i usunął 18 odcinków (162 dostępne z 180). Obstawiam, że WuWunio obsrał zbroję iż na dniach wchodzi ustawa o pato, więc wolał nie ryzykować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak przecież te odcinki to była w większości pompa a nie patolstwo, no nic widać chłop idzie w family kontent bo nie chcę stracić easy 27k/miesiąc od fanów ( ͡ ͜ʖ ͡)

#palhajs #wuwunio #palhajstv #youtube
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: Za co niby XD Jak te filmiki były dostępne przez lata a tak jeszcze z 3 miesiące temu wszystkie były dostępne ( ͡ ͜ʖ ͡) Swoją drogą jak masz link do filmiku usuniętego "oficjalnie" to pokazuje się piękny napis "TEN FILM JEST PRYWATNY" haha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Za co niby XD Jak te filmiki były dostępne przez lata a tak jeszcze z 3 miesiące temu wszystkie były dostępne ( ͡ ͜ʖ ͡) Swoją drogą jak masz link do filmiku usuniętego "oficjalnie" to pokazuje się piękny napis "TEN FILM JEST PRYWATNY" haha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Anunnaki: można powiedzieć że Została tylko Klątwa Jeziora Tukkum a wszystkie najlepsze odcinki usunięte szkoda ale to chyba czas żeby odsubowac . Bo tak szczerze te wszystkie podróże głazy narzutowe to mnie nie interesują mnie interesował tylko ten alko humor
  • Odpowiedz