Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: sugeruje udac sie jutro z rana do media marktu najblizszego i probowac kupic normalnym trybem.
MM swego czasu, pomijal polskiego pseudodystrybutora przy sprowadzaniu tytulow na switcha.

Kilka kolekcjonerek i zwyklych wydan udalo mi sie kupic w dniu premiery, kiedy gdzie indziej byly niedostepne.
@OlFunkyBastard: stad, ze polski MM bardzo wiele rzeczy sprowadza wlasnym sumptem z Niemiec, gdzie jest centrala.
Tak przychodza np. kindle.

Rowniez stad, ze wiele tytulow switchowych ktorych nie bylo po sklepach nigdzie i wszystkie sklepy usprawiedliwialy sie niewydolnoscia dystrybutora, lezaly spokojnie na polkach w MM.

Kolekcjonerki xenoblade to chyba ze 3 kupilem.
Rowniez stad, ze wiele tytulow switchowych ktorych nie bylo po sklepach nigdzie i wszystkie sklepy usprawiedliwialy sie niewydolnoscia dystrybutora, lezaly spokojnie na polkach w MM.


@PurpleHaze: Dystrybutor i MM mają indywidualną umowę przez co MM ma priorytet w dostawcach.

Zauważ, że jeśli oddasz coś na gwarancję to i tak wysyłane jest to do Czech. Gdyby gry pochodziły z niemieckiej dystrybucji odsyłane by były do Niemiec i miałyby oznaczenie USK.
@AntyKuc ja zamówiłem. dostałem maila ze mam wybrać dzień dostawy. wybrałem Piątek ale ciągle wyskakiwał error. po chwili próbowałem to był dostępny tylko Poniedziałek Więc wybrałem. zobaczymy