Wpis z mikrobloga

Siema, chciałbym zacząć przygodę z minoxem w celu zagęszczenia brody i uzupełnienia pustych miejsc. Mam prawie 26 lat a moja broda średnio mi odpowiada. Czy stosowanie raz dziennie będzie tak samo skuteczne jak dwa razy dziennie? Mam pytanie odnośnie stosowania, czy będzie w porządku jeśli będę aplikował 2 razy dziennie ale nie rano i wieczorem tylko około godziny 16:30 i później jeszcze przed snem, czy lepiej odpuścić i aplikować tylko raz dziennie? Dajcie znać. Pozdrawiam. #broda #brody #zapuszczanie #minoxidil
  • 8
  • 0
@buntowniczaczupakabra: Dzięki za odpowiedź, czyli lepiej faktycznie stosować rano i wieczorem. U mnie niestety będzie problem w tym ze rano jak zastosuje to po tych 4 godzinach(tak wyczytałem zeby odczekać) nie będę miał jak nawilżyć twarzy bo pracuje w strasznym syfie, i sie zastanawiam czy ta sucha skóra na twarzy nie będzie mi przeszkadzać.
@Gekon77: Wiesz co, już dokładnie nie pamiętam, bo minox odstawiłem ponad rok temu, ale chyba były jakieś badania, że efekt po minoxie stosowanym raz dziennie prawie się nie różnił od tego dwa razy dziennie, więc może spróbuj taki wariant, bo może się okazać, że będziesz na tyle podatny, że raz wystarczy. A wtedy stosujesz tylko na noc i voila.
@Gekon77: ja stostuje juz prawie 2lata i tylko 1x dziennie. Zaczalem stosowac jak bylem na izoteku(na tradzik) skora byla mega przesuszona wiec walic 2x minoxa na nia to nie byl dobry pomysl. Jak skonczylem izo zaczalem minoxa 2x dziennie i sumie nie zauwazylem zeby szybciej zaczela rosnac, pozniej tradzik wrocil i znowu z nim walcze wiec wrocilem do minoxa 1x dziennie. A i ja wale 1,5ml na raz na twarz, chcialem
  • 0
@regnorp: jeszcze mam pytanko, ile godzin przed snem nakładasz minoxa? Długo to schnie? Bo chciałbym dziś zacząć ale nie wiem o której nałożyć tak żeby było git. Pozdro.