Wpis z mikrobloga

@don-zwierz: No Patryk rzeczywiście, tatuowanie sobie imienia faceta/babki po 3msc bycia razem to na prawdę Everest IQ.
Może po kilku latach, ale 3msc i to w takim trójkącie z Goska? No ale widać masz IQ tej siksy skoro to uznajesz za normę i radośnie przyklaskujesz.
Może Ty bardziej do niej pasujesz jak tucznik.
@#!$%@?: wierze ze kiedys tez spotkasz milosc, chociaz moze byc ciezko xd
@MichQ30 wiem ze dla was kazdy kto ma odmienne zdanie od tej wykopkowej tluszczy jest trollem ale nic z tych rzeczy xd nic nie ma wkurzyc a to ze wkurza to juz nie moj problem xd
@don-zwierz: Mów o sobie, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Mam kobietę, tak kobietę, a nie jakaś pokraczna małolatę, która jak mniemam ci się podoba, zatem jak już #!$%@? śledzie z U2 i albo sama odejdzie, albo grubas ja kopnie, możesz śmiało startować.
A póki co wal w skarpetę ;)
@poczes: zazdroscisz mu pieknej dziewczyny i pozostalo ci nazywanie swojej dloni kobieta xd wiesz ze zazdrosc to zla cecha? pomysl troche nad swoim zachowaniem i dokad cie ta zazdrosc zaprowadzi
@don-zwierz: To ty w niej piękno widzisz, dla mnie to dziecko, dzieci mnie nie kręcą. Także dzięki, Renie zostaw sobie, póki piękna łysa odleci z U2 i będziesz mógł jej wylizać po grubym :)
@don-zwierz: Zabawny jesteś w tej #!$%@? umysłowej jak twój idol i jego szon, ale wszelkie igraszki zostawiam dla was, wszak grubas robił foty #!$%@? jak pezet leżał kolo niego na hotelu, także może i wam sie uda, jak poprosisz.