Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi fakt że Polacy myślą, że obrona przeciwlotnicza to jakaś bańka z Mass Effect która zestrzeliwuje obiekt w każdym miejscu w Polsce, a można to wywnioskować czytając komentarze. Obrona przeciwlotnicza chroni tylko strategiczne obiekty takie jak miasta, magazyny, fabryki, elektrownie. Nikt nie będzie chronił jakiegoś #!$%@? dolnego, lasu czy pola. I zgadnijcie co? Na Ukrainie też się nie chroni. Nie, nie bronię rządu, bo to bałwany że nie informują o tego typu zdarzeniach. #wojna #ukraina #rosja
  • 43
  • Odpowiedz
  • 0
@stefan_pmp: Są informacje że rakieta była śledzona i zniknęła z pola widzenia około 2 kilometry od miejsca znalezienia, ze względu na śnieżyce w grudniu, zaprzestano poszukiwań.
  • Odpowiedz
Obrona przeciwlotnicza chroni tylko strategiczne obiekty takie jak miasta, magazyny, fabryki, elektrownie


@Azurusek: Takie jak np. baza serwisowa F16 leżąca niedaleko miejsca gdzie ta rakieta spadła?

Pozatym zestrzelenie to jedno, a wykrycie to drugie. O ile faktycznie nie wszystko da się zestrzelić to można przynajmniej śledzić i wiedzieć gdzie spadło. A u nas rakieta sobie leżała 4 miesiące i znalazł ją jakiś przypadkowy człowiek. Nie tylko więc zatajono sam fakt rakiety
  • Odpowiedz
@Azurusek: typie jak wojskowe zakłady lotnicze pełne dronow i samolotów nie są obiektem strategicznym to już nie wiem co takim według ciebie by było
  • Odpowiedz
@Azurusek: takie pytanie mam, czy obiekty typu

-centrum szkoleniowe nato
-wojskowe zakłady lotnicze
-lotnisko

łapią się pod twoją definicję obiektów strategicznych, które powinny być chronione czy nie bardzo ?
amath - @Azurusek: takie pytanie mam, czy obiekty typu

-centrum szkoleniowe nato
-wo...

źródło: rakieta

Pobierz
  • Odpowiedz