Wpis z mikrobloga

Lewy pas też jest na prawej jezdni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZygmnuntIgthorn: Lewy pas nie jest przy prawej jezdni xD

Jezdnia – część drogi przeznaczona do ruchu pojazdów, składająca się z pasa albo pasów ruchu, z wyjątkiem torowiska wydzielonego z jezdni.
  • Odpowiedz
Jest wspomniane w pytaniu, że na prawym pasie znajduje się niewidoczny na zdjęciu


@epicentrum_chaosu: Jest wspomniane, że prawy pas jest pusty i umożliwia bezpieczną zmianę? Nie ma. Prosto i zerojedynkowo.
  • Odpowiedz
@Vraagno: Matko bosko! Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz i nawet po zwróceniu uwagi nie potrafisz się zreflektować. Do tego wklejasz mi kolejne fragmenty z pord.

Lewy pas nie jest przy prawej jezdni xD


@Vraagno: No nie przy jezdni, bo jest jej częścią, dlatego napisałem na jezdni. Oba pasy znajdują się na prawej jezdni.

Przypomnę przepis na który się powoływałeś.

Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po
  • Odpowiedz
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.


@Vraagno: po co to cytujesz i jeszcze pogrubiasz skoro za znakiem to droga jednojezdniowa, a na zdjęciu kierowca porusza się po prawej jezdni.
  • Odpowiedz
Najbardziej bezużyteczny przepis w prawie drogowym, nie rozumiem po co to w ogóle istnieje skoro i tak w każdym mieście lewy pas cały #!$%@? do tego stopnia, że prawym się wszystkich wyprzedza, i nikt za to nie kara.


@papaj42: generalnie przepis ten nie ma większego sensu w mieście bo przeważnie ruch i tak musi się rozkładać na wszystkie pasy. No chyba, że ci wszyscy "lewy jest do wyprzedzania, won na prawy"
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: to nie logika tylko fakt bo mialem taka sytuacje. Zglosilem goscia ktory mi siedzial na dupie i poganial dlugimi. Uslyszalem wtedy od policji cos co wiem czyli wlasnie ze dostalbym mandat gdyby prawy pas nie byl zajety (a byl).

Jak juz napisalem

Wiadomo ze to test i ze chodzi o ruch prawostronny ale to co napisalem wyzej jest jak najbardziej prawdziwe a ci sie zesrali jakby jakis najgorszy zul zbrukal
  • Odpowiedz
Lewy pas nie jest przy prawej jezdni xD


Jezdnia – część drogi przeznaczona do ruchu pojazdów, składająca się z pasa albo pasów ruchu, z wyjątkiem torowiska wydzielonego z jezdni.


@Vraagno: nie komentuj już bo troszkę się pogrążasz. Rozróżniaj jezdnię od drogi.
  • Odpowiedz
a to może podaj właściwy paragraf z kodeksu ruchu drogowego inteligenciku takim razem


@grzybuxd: a może ty podaj skoro jesteś taki pewny swoich bzdur inteligenciku? Dawaj, masz szansę błysnąć.
  • Odpowiedz
@grzybuxd: nie ma sprawy. Tylko w wolnej chwili dokształć się i nie pisz więcej takich bredni w internecie bo jeszcze ktoś w to uwierzy (tak jak ty) i poda dalej (tak jak to zrobiłeś ty).
  • Odpowiedz