Wpis z mikrobloga

bo skrajne, utopijne poglądy są domeną nastolatków


@Zoyav: Mam 41 lat i jestem zdecydownie bardziej skrajny od cumpla minarchisty. Dodam, że nawet np. Clint Eastwood jest wyjątkowo skrajny, a o nastoletni wiek go nie osądzisz.
"Stare baby są głupie, bo są za PiS, nastolatkowie są głupi, bo mają libertariańskie poglądy, za to ja jestem zajebista, bo jestem centrowa/progresywna/lewicowa" - to jest dopiero infantylne myślenie
@Zoyav: Oczywiście - masz prawo mieć poglądy jakie chcesz i ja to szanuję. Problem polega na tym, że porównałaś cały ruch libertariański (nie mylić z korwinistami) do nastoletnich wygłupów, co jest oczywistą manipulacją w stylu mainstreamowej papki medialnej i zwykłą arogancją.
https://wykop.pl/wpis/71154819/wpis


@kuroszczur wiem że to co innego

ogólnie chodziło mi o to, że w wieku dojrzewania ma się bardzo małe pojęcia o świecie, bo zazwyczaj poglądy wyrabiają się wtedy, kiedy osoba zaczyna pracować, utrzymywać się sama, zderza się z dorosłym życiem. młode osoby często żyją ideami i mają często czarno-białe myślenie, sama w sumie w wieku 15 lat uważałam się za komunistę, mimo że gówno wtedy o życiu wiedziałam i w tych
@Zoyav: No ja byłem korwinistą. Ale mój korwinizm od początku wynikał tylko i wyłącznie z indywidualizmu i leseferyzmui. Takie postawy prezentuję również dzisiaj w życiu że tak się wyrażę codziennym. Tym samym nie mogłem ewoluować w kierunku etatystycznego państwowca a jedynie w kierunku anarchisty rynkowego, ponieważ twierdzę i twierdzić będę, że jedynym hamulcowym tych idei jest władza i cały syf jaki sobą powoduje. W miarę poznawania tych idei stwierdziłem również, że
@kuroszczur:

Mam 41 lat i jestem zdecydownie bardziej skrajny od cumpla minarchisty.


Zdecydowanie bardziej? Różni nas przecież głównie sposób podejścia do osiągnięcia celu. Chociaż mogę się mylić.

Dodam, że nawet np. Clint Eastwood jest wyjątkowo skrajny,


Serio? Znaczy wiem, że on zawsze był wolnościowy, ale nie znam szczegółów. Podeślesz coś, czy Ci się nie chce?

Swoją drogą, żeby ona miała chociaż poglądy centrowe. Przecież to braunistka i zwolenniczka szurstwa. Ale innych
@Zoyav:

nie jestem lewicowa, po prostu nie mam skrajnych poglądów


Nie no, w ogóle, ależ skąd. Powtarzam, poglądy najbardziej zbliżone do Korony Brauna i prawie 90% poparcia dla nacjonalizmu w drugim kompasie to wyłącznie czysty centryzm i zdrowy rozsądek. To nie jest tak, że jesteś dokładnie moim lustrzanym odbiciem w sprawach światopoglądowych, tylko zamiast wolności preferujesz zamordyzm i knagę państwa.
Ekspertodniczego - @Zoyav: 
 nie jestem lewicowa, po prostu nie mam skrajnych poglądó...

źródło: 2b4067b1b849c9ab04385b007722eedf8283b2c2e92df6b6c6a0bda7eb6657bc

Pobierz
nawet np. Clint Eastwood jest wyjątkowo skrajny, a o nastoletni wiek go nie osądzisz


@kuroszczur: Jak to skrajny? Przecież on w jednym z wywiadów mówił, że nie ma nic przeciwko ślubom par jednopłciowych, ogólnie zdawał się być miłym gościem. Na czym ta skrajność polega? XD