Wpis z mikrobloga

Zostałem zablokowany przez allegro ponieważ rzekomo komuś naubliżałem. Pewnie wiele osób zaciekawi fakt, że aby wytłuc konkurencje na allegro wystarczy kogoś pomówić:

W przynajmniej jednym z wymienionych obszarów: Dyskusje, komentarze lub korespondencja udostępniona przez Użytkownika Allegro, odnotowaliśmy użycie zwrotów obraźliwych czy powszechnie uznanych za obraźliwe. Pamiętaj, że Twoje działania nie mogą szkodzić innym Użytkownikom.


Oczywiście jest to niezgodne z prawdą co jeszcze ciekawsze z osobą której podobno naubliżałem nigdy nie zamieniłem słowa, jedyne co udało mi się dowiedzieć, to fakt że sprzedaje te same towary co ja sprzedawałem, tak się likwiduje konkurencje na tym upadającym portalu zakupowym. Obstawiam że gość podrobił w jakiś sposób screena bo nie wiem jak inaczej mógłby to zrobić. Allegro stwierdziło że nie odblokuje mojego konta bo nie i już.

#allegro #zakupy #alledrogo #allegrolokalnie #allegrosmart #zakupyonline
  • 5
  • Odpowiedz
Decyzję o blokadzie konta nie podejmujemy na podstawie pomówień, lecz faktów i danych systemowych, więc nie sądzimy by doszło do pomyłki. Dużą wagę przywiązujemy do zachowania kultury osobistej i uprzejmości w kontaktach między członkami Allegro. Przykro nam, że ta sprawa tak nieprzyjemnie się skończyła :(
Dla 100% pewności - przekaż nam szczegóły przez wiadomość prywatną (Twój login będzie nam potrzebny). Mamy nadzieję, że sprawa szybko i pozytywnie się wyjaśni.
  • Odpowiedz