Wpis z mikrobloga

Ojezujezujezu ale cisnę teraz z kumpeli beke tak srogą że aż mnie wykręca na trzecią stronę xD.

Mieszka w Krk i poznała miesiąc temu typa przez neta, wiadomo - miłość od pierwszego wejrzenia bo samiec alfa perski książę. Pewnie od ruchania do ruchania załatwił 3-dniową wycieczkę do Pragi. Opowiadała jak to jej książę kupował w sklepach tam zielsko i miała najlepsze segzy w życiu po tym jaraniu.

Nawiasem - tak ją kolo obkręcił wokół kutangi, że od niemal początku pożyczał od niej nonstop kasę albo "zapomniał karty". Wycieczkę też ona opłaciła i gość już na ten dzień "wisi" jej ~10+ tysięcy zł. Myślicie że odda? Ona nadal z nim ten tege - musi być wyjebiście dobry w łóżku... Teraz jej wysłałem ten filmik o "jaraniu" w Pradze. Kolo kupował zielsko w tych sklepach więc beka wchooj na maxa a ona stwierdziła, że no teraz "musi z nim poważnie porozmawiać".

#narkotykizawszespoko #logikarozowychpaskow ##!$%@?
Wasz_Pan - Ojezujezujezu ale cisnę teraz z kumpeli beke tak srogą że aż mnie wykręca ...
  • 3
Nawiasem - tak ją kolo obkręcił wokół kutangi, że od niemal początku pożyczał od niej nonstop kasę albo "zapomniał karty". Wycieczkę też ona opłaciła i gość już na ten dzień "wisi" jej ~10+ tysięcy zł.


@Wasz_Pan: wyruchana podwójnie bo nawet na hajs XD
A jak będzie próbowała "pważnie porozmawiać" to typ znajomość skończy jak tylko znajdzie sobie nowy worek na spermę.